Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha fény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha fény derülne arra, hogy a férjetek szvinger klubba járt?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolatunk elején és előtte heti rendszerességel szvinger klubba járt.

Most derült ki, én már abban sem vagyok biztos, hogy mostanában nem ment.

Nagyon rosszul érzem magam, úgy érzem az egész kapcsolatunk egy hazugság.


2015. nov. 30. 17:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
jól érzed...
2015. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Válnék. Ez akárhogy is nézzük, megcsalás, és elég megalázó.
2015. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
ezért kellene kötelezően bevezetni a hazugságvizsgálót de akkor senki sem házasodna
2015. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ mit jelent a kapcsolat eleje.

Randizgatunk, de mellette én lefekszek egy másik lánnyak az még nekem nem megcsalás.

Onnan indul a kapcsolat ahogy kimondjuk, hogy mostantól együtt vagyunk.


Amúgy meg ha a kapcsolat eleje, a hivatalos "együtt" utánra értendő, akkor elkéne gondolkozni, hogy miért ment oda. Mi nem volt jó?

2015. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Szerintem a pároddal kéne megbeszélni, hogy miért járt oda például. Mondjuk azért a válással szerintem várjál picit, míg tisztázódik a helyzet.
2015. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kapcsolat elején... Miután már össze költöztünk.


Azt mondja, hogy szereti így csinálni ha többen vannak vagy nézik... De tudta, hogy én nem ilyen vagyok és ezért soha nem mondta.

De előttem 5 évig minden héten ment, de állítja hogy akkor pár alkalommal volt és azóta nem.

De belegondolva is hányszor találkozhattunk ottani nőcskékkel akikkel együtt volt.

2015. nov. 30. 17:19
 7/27 anonim ***** válasza:
Nálam ez azonnali lapát-téma.
2015. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Eléggé el lennék keseredve. Egyrészt tőlem nagyon távol áll ez az életforma, másrészt a legnagyobb probléma, hogy hazudott.

Egyébként mióta vagytok házasok, és hogy derült ki?

Nem akarlak paráztatni, de megkérdezted, hogy mindig rendesen védekezett-e? Nemi betegségek, és egyebek miatt kérdezem.

2015. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
na az már nem a kapcsolat eleje. Így mondjuk azért ez elég furcsa a párod részéről. Főleg, hogy elvileg a kapcsolat alapjaiban az is benn van, hogy nem hazudunk a másiknak.
2015. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%

Én meg mennék vele. :D Cserébe utána neki is el kellene jönnie velem egy chippendale show-ra, és akkor egálban vagyunk.


19/L

2015. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!