Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megfordítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megfordítani ezt, vagy elérni, hogy kicsit jobban igyekezzen?

Figyelt kérdés

Már régebb óta együtt vagyunk, voltak hullámvölgyek. Egy ideje újra okés minden, de bennem van az az érzés, hogy elmúlt az újdonság varázsa és félek, hogy megun, hogy nem tekint már rám úgy, nem vonzódik, stb...

Jó a szex, sőt, jobb mint régebben, meg jól el vagyunk, kibékülünk mindig ha összeveszünk, de ...

Én vagyok jobban oda érte, és ez zavar.

Én lesem még ennyi idő után is minden rezdülését, én félek most is , én vagyok igyekvőbb, veszekedésnél is én pánikolok be egyből meg ijedek meg, és azt szeretném, hogy ez megváltozzon.

Úgy érzem kissé megint belekényelmesedett már a kényelmes szerepbe, de lehet csak én reagálom túl. Mintha néha "szokásból" mondaná a dolgokat. Legalábbis nem tudom eldönteni. Hozzá kell tennem, hogy ő alapból ilyen hamar ellustuló, kényelmes, kissé egós típus, és ha lelkes is, az is inkább kis ideig szokott lenni, aztán belefásul.

A lényeg az az, hogy szeretném megfordítani a szerepeket, úgy tudom ezt meglehet a kapcsolat alatt, csak viselkedés kérdése az egész.

Szeretném, ha újra kicsit ... teperne, aggódna, úgy figyelne mint én őt...

Ti mit tennétek ez érdekében?



22L


2015. dec. 1. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem paráznék ennyit kezdésnek. Amúgy nálunk is így volt De valamiért a stílusom miatt megváltozott a helyzet és isten ments, hogy olyan legyél mint én.

Beszélj vele õszintén, mond meg, hogy Kell a romantika az új élmények!

2015. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már mondtam, de ő tényleg más mentalitás, hamar ellustul meg minden.

Hogy érted, te hogyan változtál?

Én szívesen lennék lazább, mert ez fárasztó.

Neki meg sem fordul a fejében ilyen , míg én meg már ide is kiírom:/

2015. dec. 1. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!