Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy hogy érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy hogy érzelmileg keveset ad nektek a kapcsolatotok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom de három év után lapos az egész. Vágyom a lángolásra a szenvedélyre de a kapcsolat már nem adja meg nekem azokat az érzéseket amikre vágyom.szerintetek mi a megoldás? A Párom nagyon jó ember lelkiismeret furdalásom van de nem tehetek az érzéseimről.
2015. dec. 1. 16:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Minden asszony életébe jön egy pillanat.
2015. dec. 1. 16:48
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Három év után ideje lenne, hogy tovább lépjetek egy fokozatot, mondjuk, megkéri a kezed.
2015. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenkor kell szakítani.
2015. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Előző vagyok, előbb küldtem el, mintsem hogy befejeztem.


Szóval, ennyi idő után kellene a megszokotton változtatni. Színt vinni a kapcsolatba, hogy fenntartsátok a szenvedélyt. Mikor voltatok közösen nyaralni? Vagy egy hosszú hétvégén? Azért az is tud doppingolni egy kpcsolatot. De az eljegyzés, az esküvő, a közös jövő tervezése szintén.

2015. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az eljegyzés már szóba került de hallani sem akar róla. Mindig azt kérdezi hova sietek.
2015. dec. 1. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt el lehet dönteni, de én azt mondom hogy még 1 intenzív év után is el lehet dönteni, hogy ki mit akar. Nem csodálom, hogy kiábrándultál belőle, ha ő nem azt látja a kapcsolatban, mint te. Közös programok? Vagy már bekényelmesedett a kapcsolatba? Forró p!na, meleg málé. Mint ahogy a mondás tartja.
2015. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
A következő kapcsolatod is ellaposodik 3 év alatt, ennek fényében kellene dönteni, de persze az ember tudatlan és gyarló.
2015. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Nos, ez a "Párom nagyon jó ember" szöveg sokat elárul. Ez már csaknem a "barátzóna" kategória. Ettől nem lesz boldog az ember, és ha idáig jut egy kapcsolat, akkor az vissza már szinte soha nem fog fordulni. A "lángolás és szenvedély" adja meg az élet savát-borsát. Szerintem épp itt az ideje váltani. Az eljegyzés vagy esküvő semmin sem fog változtatni. Nyilván megvan az oka annak, hogy ő sem akarja...
2015. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Azért az is tud doppingolni egy kapcsolatot. De az eljegyzés, az esküvő, a közös jövő tervezése szintén." te viccelsz ? a legnagyobb önámitás ilyenkor házasodi vagy gyereket vállalni, hogy az majd biztos megoldja.. nem mondom, hogy szakitsanak, de ha rád hallgatnak, csak a válási statisztikát fogják növelni.
2016. jan. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!