Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek írjak a harmadikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak a harmadiknak vagy sem?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy a párom megcsalt (vagy még mindig, ezt nem tudom) a kolléganőjével. Őt nyilván leb*sztam, ez a része rendben van. Viszont hihetetlen dühöt érzek a nő irányába is. Ő nyomult rá a páromra, kezdettől fogva ostromolta. Nem felmenteni akarom a párom, ugyanolyan hibás a történetben, mint a csaj. De azt biztosan tudom, hogy nem ő kezdte. A nőnek ráadásul van párkapcsolata, az ő párja nem tud semmiről. A mi kapcsolatunk tönkrement, az övé ép és sértetlen, boldogan élnek. Rettenetesen dühös vagyok rá. Azon gondolkodom, hogy megírjam -e neki levélben a gondolataim (nem trágárságokat, meg szidalmakat), azt, hogy remélem örül, hogy szétdúlt egy kapcsolatot. Vagy hagyjam a fenébe, mert hülyét csinálok magamból. Nem tudok mit kezdeni a dühömmel. Szerintetek?

2015. dec. 1. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nőnek írj, hanem a nő párjának. Ha már a ti kapcsolatotok tönkrement, akkor az övék ne maradjon "ép és sértetlen"...
2015. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a pasinak írj. Ne bosszúból, hanem mert szerencsétlen pasas megérdemli, hogy tudja, milyen nője van...
2015. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fiú fülig szerelmes a nőbe. Hiába írnék, úgyis a nőnek hinne, aki kitalálná, hogy én csak hazugságokat terjesztek, mert pl. nincs jobb dolgom. A fiú meg tényleg vakon szerelmes. Bizonyíték hiányában semmi esélyem, sőt, én jönnék ki vesztesen. Még a fiú is engem tromfolna le, hogy hazug kavarógép vagyok.
2015. dec. 1. 17:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a másik pasinak írnék a csajjal meg ha találkozok akkor kiosztanám, oda a levél kevés.
2015. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy hisz neked vagy sem. A tényekről te tájékoztatod őt. Abban biztos lehetsz, hogy elülteted benne a gyanakvás magvát. Később esetleg ez kell majd ahhoz, hogy lebukjon a csaj.
2015. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben ... Mindenféle bosszút fontolgattam. Aztán úgy gondoltam, hogy különb ember vagyok ettől ... Le is csillapodott bennem a dolog és örülök, hogy nem tettem semmit hirtelen felindulásból: az én lelkiismeretem tiszta maradt, nem bántottam senkit. Az élet majd elrendezi, csak idő kérdése ...
2015. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#3 Azért próbáld meg!!!
2015. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Valamit tenned kell.Találkozz személyesen a felszarvazott pasival és beszéljétek meg mi történt veletek,végül is egy cipőben jártok.

Ha levelet írsz az nagyon úgy tűnhet mintha bosszúhadjáratot folytatnál,de ha személyesen találkozol vele akkor sokkal őszintébb a dolog,bár az igaz,hogy több bátorság kell hozzá.

2015. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
A csaj partnerének küldd el azt a hangfelvételt, amin vitatkozol a pasiddal, hogy megcsalt a barátnőjével. Érd el, hogy kimondja a keresztnevét a nőnek, hogy a párja beazonosíthassa így. Meg írd meg neki mellé a sztorit is. Amúgy a pasid a gyökér, mert a nő akárhgy nyomul, a pasidnak kellett volna megálljt parancsolni. A ti kapcsolatotok sem volt rendben előtte, ez már csak olaj volt a tűzre, hogy rávilágítson a valódi gyengeségekre.
2015. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen, ez így igaz, a kapcsolatunk alapból nem volt akkoriban rendben. És valahol bennem van az, hogy nyilván ezért is volt vevő a nőre. Viszont felmerült bennem az is, hogy ha rendben van a kapcsolatunk, akkor is megtette volna? Nem tudok már hinni neki sem. De ahogy írtam, őt lerendeztem, meg is kapta tőlem a magáét, és semmilyen szinten nem mentem fel. Az dühít, hogy a nő senkitől sem kapta meg a magáét...


A nő pasija pedig tényleg vakon szerelmes, nem hinne nekem. Hiába írok neki, hogy akár találkozzunk, első körben nyilván a nőt kérdezné meg, hogy mi ez, ő pedig tagadna és hazudozna. Aki meg ennyire szerelmes, annak kényelmes a hazugságot elhinni. Ha írnék a nőnek, és válaszolna, az már bizonyíték lenne, amit a pasinak is el tudok küldeni. A nő tagadni nyilván nem fogja, hiszen már nincs értelme, a párom mindent elmondott. Bármit is válaszol, azzal már az ő pasija is tud valamit kezdeni. Nem a bosszú vezérelne, hogy menjen tönkre az ő kapcsolata is, hanem szegény srác lássa már, hogy mi megy a háta mögött... Ráadásul nem csak az én párom volt meg neki a munkahelyről, hanem többek között a főnök, egy másik kolléga meg egy kolléga haverja is.

2015. dec. 1. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!