Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek írjak a harmadikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak a harmadiknak vagy sem?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy a párom megcsalt (vagy még mindig, ezt nem tudom) a kolléganőjével. Őt nyilván leb*sztam, ez a része rendben van. Viszont hihetetlen dühöt érzek a nő irányába is. Ő nyomult rá a páromra, kezdettől fogva ostromolta. Nem felmenteni akarom a párom, ugyanolyan hibás a történetben, mint a csaj. De azt biztosan tudom, hogy nem ő kezdte. A nőnek ráadásul van párkapcsolata, az ő párja nem tud semmiről. A mi kapcsolatunk tönkrement, az övé ép és sértetlen, boldogan élnek. Rettenetesen dühös vagyok rá. Azon gondolkodom, hogy megírjam -e neki levélben a gondolataim (nem trágárságokat, meg szidalmakat), azt, hogy remélem örül, hogy szétdúlt egy kapcsolatot. Vagy hagyjam a fenébe, mert hülyét csinálok magamból. Nem tudok mit kezdeni a dühömmel. Szerintetek?

2015. dec. 1. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Sztem ne írj senkinek. Lehet h nyitott kapcsolatban élnek.

S sztem hiba a szemet szemért fogat fogérr elvet követni. 20L

2015. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Írtam végül. A válasza meglehetősen érdekes volt. Egyrészt tagadott mindent, másrészt hol a párom szidta, hol magát fényezte, hogy tulajdonképpen még ő segít a páromnak rendbehozni a kapcsolatunkat. Nevetséges.
2015. dec. 2. 17:05
 13/16 anonim ***** válasza:

De sok ilyen rixxbanc van...:(/a pasijaik meg megse dobjak oket...


Vegul is ti szetmentetek miatta,ok meg egyutt maradtak?

2015. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen... össze-vissza vagdalkozott a levélben, éreztem a sorok között, hogy tudja, hogy lebukott. de tagad mindent, gondolom pontosan attól tart, hogy ha elismeri, akkor azt már bizonyítékként a pasijának is meg lehetne mutatni. én hagyom vele ennyiben a dolgot. olcsó kis ri**nc, nem vagyok rá kíváncsi többet. a dühöm elmúlt, és amit sejtettem, beigazolódott: ez egy primitív, gyáva, gerinctelen nulla. a pasijának meg őszintén kívánom, hogy nyissa ki a szemét. :)
2015. dec. 2. 21:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Jol tetted, hogy irtal neki. Bar a helyedben a fiujanak es neki egyszerre cimeztem volna, hogy a fiu is egybol lassa. Ha mar csinalsz valamit csinald nyiltan.


De azert a szereto vedelmeben irnam (en is voltam mar szereto csak en a baratnonek irtam), hogy olyan nincs, hogy a no nyomul es szegeny foglalt pasi nem tud ellenallni es a szereto a rib... A foglalt pasik nagyon is szeretnek " eprobalkozni", es vagy bejon nekik vagy nem. Ahol ok is bejohetnek ott a no kapcsolata is egy kupac ... vagy ha egyedulallo, akkor nagyon rossz a sajat onertekelese es annyira vagyik egy kis szeretetre, hogy az ilyen tisztessegtelen "kapcsolatba" is belemegy. De van olyan is, hogy a kemia a vonzalom vagy a lelki megertes elszediti oket (pasit/not egyarant).

De az elet ugy igazsagos, ha a baratno a szeretore haragszik es ot (is) utalja, mig a szereto nyilvan a "utalatos, figyelmetlen" felesegre, baratnore haragszik.

Ahelyett, hogy a ferfit (aki persze forditott esetben lehetne a no is) osztana ki mindketto becsapott fel es ok meg még jol ki is beszelnek.

Nehez azt feldolgozni, ha valakit megcsalnak es azt is, ha csak masodik a sorban (es igy ot is csaljak).

De en is irtam volna neki a helyedben.

2015. dec. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


Utolsó:


Neked is köszönöm, különösen, hogy a másik fél szemszögét is leírtad. :) Annyit pontosítanék a sztorin, hogy a párom tőlem bőven megkapta a magáét. A leírásban is írtam, csak nem elég részletesen, hogy őt "lerendeztem". Ugyanolyan hibásnak tartom őt is, és ahogy egy hozzászólásomban írtam, a kapcsolatunk sem volt felhőtlen, tehát ebben én is ludasnak érzem magam, mert ez is a "karjaiba lökhette". Egy kapcsolat mindig két emberen múlik, magamat sem mentem fel.


De én nem CSAK a nőre haragszom, ugyanúgy a páromat is okolom, és le is b*tam rendesen. Ezt azért nem fejtettem ki bővebben, mert a kérdés elsősorban a nőre irányult. És talán pont emiatt, mert a párom legalább tőlem megkapta, ami kijárt neki, de a nő senkitől sem kapta meg, boldogan éli a világát. Nyilván a párom is egy segg, mert ő is belement, de azt konkrétumok alapján tudom, hogy a nő nyomult rá kezdettől fogva (sms-ekkel bombázta, mindig ő írt neki). Ez nem menti fel a párom, mert ő meg nyilván belement, csak ezt is tisztázni szerettem volna, hogy nem úgy tekintek a páromra, mint szegény kis ártatlanra, akit elcsábított egy ribi. Mindketten hibásak, a kapcsolatunk akkori rossz állapotáért pedig én is. Csak én nem úgy gondolkodom, hogy ha megromlik a kapcsolat, vagy hullámvölgybe kerül (márpedig melyik kapcsolatban nincs hullámvölgy?), akkor tök oké félremenni. Én ilyenkor vagy küzdök a kapcsolatért, vagy szakítok. Utóbbi esetben meg nem rögtön rohanok más pasi karjaiba, hanem hagyok magamnak időt feldolgozni az egészet.


A levelet pedig nem azért nem küldtem mind a kettejüknek, mert játszom nyíltan. Egyfelől ők ketten nem játszottak nyíltan, innentől kezdve nem érzem személyesen úgy, hogy én alapból bármiféle fair play-jel tartoznék a nőnek. Ennek ellenére nem érzem azt sem, hogy nem cselekedtem volna nyíltan, sőt. Pont akkor éreztem volna magam hátulról támadó "kavarógépnek", ha rögtön a pasinak írok, esélyt sem hagyva a nőnek, bármennyire ki nem állhatom. A válaszlevelében amúgy mindent tagadott, és azt írta, hogy tulajdonképpen soha, semmi nem történt, és a párom találta ki az egész történetet, minden szava hazugság. Holott láttam a levelezésük is, amit szintén megírtam neki, pontosan azért, hogy tudja, nem érdemes tagadnia, mert tényleg tudok mindent. Szóval hiába írtam volna közös levelet, a pasijának is beadta volna, hogy a párom hazudozik, a vakon szerelmes barátja meg nyilván neki hitt volna, és nem egy vadidegen lánynak...

2015. dec. 3. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!