Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak a lánynak, hogy szálljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a lánynak, hogy szálljon le a barátomról, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy netes ismerőse, aki mindig irogat neki üzenetet, meg hozzászól a facebook bejegyzéseihez is. Nem vagyok agresszív, de legszívesebben (bocsánat) leb.sznám a lány fejét, hogy szálljon már le a barátomról.

Mielőtt azt írnátok, hogy a barátom is tehet róla, ő semmi okot nem ad arra, hogy féltékeny legyek, teljesen normális hangnemben válaszol neki egy-két mondatot, szóval nem vele van a baj, hanem a lánnyal, hogy nem fogja fel magától, hogy abba kéne hagynia.

Mit tegyek? Nem szeretném a barátomat megkérni, hogy ne írjon neki, vagy törölje le, mert nem szeretném, hogy azt érezze, korlátozom bármiben is. Hagyjam figyelmen kívül?- de az meg nem fog soha menni teljesen. Ha meg a lánynak írok, tuti elmondja a barátomnak, hogy írtam neki és akkor hisztis p.csának leszek elkönyvelve :(


2015. aug. 10. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha bízol a barátodban, akkor esetleg azt megteheted hogy beállítod, hogy a barátod idővonalát nem követed. És akkor úgy csinálsz, mintha mi sem történt volna. Szerintem ez a legjobb megoldás, mivel arra nincs esélyed, hogy érvényesítsd az akaratod, de látni sem szeretnéd.
2015. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1.ez tök jó lenne, de természetes kíváncsiságomnál fogva úgysem tudnám megállni, hogy ne nézzem :)
2015. aug. 10. 13:21
 3/20 anonim ***** válasza:

Értem, akkor a második legjobb lehetőség az, ha a lánynak írsz. Viszont nem csak agresszívan lehet érvényesülni. Próbáld meg normális hangnemben megkérni. Ha jó fej, akkor nem mondja el a barátodnak, és be is tartja, amit kérsz.


Persze az esély megvan rá, hogy elmondja neki, meg elkezd hisztizni. De ezt az esélyt a legjobban úgy tudod csökkenteni, ha normálisan állsz hozzá a kérdéshez. Nem kell őt "leb.szni."

2015. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Tudod nagyon jol, hogy a fiuk igy gondolkodnak ... ime:


[link]


:)))

2015. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a lánnyal haverok, vagy olyan szintű a beszélgetés, hogy alakulna is valami?


Ha csak haverok, akkor te fújod fel az egészet, és te féltékenykedsz fölöslegesen. A srácoknak is vannak lányhaverjai, akárcsak a nőknek is férfi haverjai.


A szövegedből számomra nem derült ki, hogy milyen a viszony a barátod és a lány között.

Ne feledd, hűséget fogadunk és nem vakságot. Meg, ha egy kapcsolat harmonikusan és normálisan működik, akkor miért ne haverkodhatnának a felek az ellenkező neműekkel?


Ha meg a srác nem ad okot a féltékenységre, akkor minek csinálsz ebből ügyet? Ennyire nem bízol a pasidban?

A féltékenység önbizalomhiányból származik, és hogy nem bízol meg a párodban.

Ha csak haverkodnak, azzal nincs gond.

És mi van, ha a csaj egyéb kacérkodó szövegeket ír, de ezek a pasidról lepattannak, mert a pasid szeret téged és veled akar lenni?

Erre gondoltál már?


Legfeljebb, ha zavar ez az egész, akkor beszéld meg a pasiddal, ennyi!

2015. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Legfeljebb haverok. De nem azt írtam, hogy féltékeny vagyok, vagy hogy ne bíznék a barátomban, egyszerűen idegesít, hogy ilyen sötét a lány.
2015. aug. 10. 13:44
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha nem történik köztük semmit, akkor hagyd az egészet, minek foglalkozol vele?

Ha a pasid helyén tudja kezelni az ügyet, akkor hagyd a fenébe, nem ér ennyit. :)

Ha meg csak haverok, akkor nincs mitől tartani. :)

Egyszer csak abba hagyja a csaj, ha látja, hogy nem ért célt a próbálkozásai. :)

2015. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj neki. Leégetnéd magad. Ezt a barátodnak kell lerendezni. Nem kisfiú, te pedig nem az anyukája vagy.


Attól is függ a dolog, hogy miről beszélgetnek? Valamilyen oknál fogva ír rá, gondolom.


De a tiltás felesleges, sőt. Te égetnéd magad meg ezzel.

2015. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én biztos nem írnék a lánynak, kizárt! Ha a barátod szeret őszintén, a csaj csinálhat , kavarhat akárhogy. Akkorsem ér el semmit. Ha nagyon zavar a dolog, tehetsz említést a barátodnak erről. Nem törvényszerű, de ilyenkor az lenne a normális reakció, ha a barátod magától nem írna, reagálna semmire amit a lány ír.
2015. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha csak haverok, akkor te fújod fel. Mégis mi a bajod azzal, hogy vannak lányhaverjai is a barátodnak? Soha nem értettem az ilyen kisajátító embereket.
2015. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!