Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek kitartott "feleseg",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek kitartott "feleseg", ha szemet hunyok afelett, hogy nokkel foglalkozik?

Figyelt kérdés

A kerdes lenyeg,hogy elturom,hogy van egy olyan dolgozos noje,ejszaka neha vele alszik,egyutt vannak minden nap es stb.,.

A lenyeg,hogy szegyellej tole elveni penzt vagy akarmire is kerni. O mondja,hogy vegyunk ezt amazt meg kell e penz,de en mindenre azt mondom,hogy nem kell. Azert irtam feleseget,mert o igy hiv engem. 1,5 eve egyutt ( sok mindenbe kitartottunk egymas mellett,eheztunk nelkuloztunk volt ugy,szinte az utcan voltam vele) Kerdesem az,hogy fogadjam el vagy sem?



2015. dec. 1. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Az en szakmam olyan,hogy az elejen nem tudok vele jol keresni,de valamiert,talan a buszkesegem miatt nem birom elfogadni a segitseget.,,,
2015. dec. 1. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el..
2015. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
ha beveszi a gyomrod... Én hánynék egy ilyen f@*zitól de szerencsére nem vagyunk egyformák.
2015. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!