Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mit gondoltok erről, bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Phuu hát hol is kedjem....fiúk ti,hogy vagytok a megnyúlt kisajkakkal? mert nekem meg van nyúlva és nagyon zavar...borzasztóan...szerintem ott lehett a baj h korán kedztem 12 évesen és szinte minden nap csináltam mert,hogy nagyon új dolog és hogy milyen jó...de most annyira zavar...és úgy félek hogyha lesz egy barátom és a sexre vagy csak pettingre kerülne a sor...hogy nem fog neki tetszeni...hogy csak a babapuncit szereti...nektek mi a véleményetek erről?nagyon bemagyarázom ezt az egészet magamnak vagy tényleg lehet benne igazság?

15/L


2010. márc. 21. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne parázz, a barátom szerint minden igényes (ezalatt a szőr kérdést, higiéniát érti) punci szép:) Szóval csak légy ápolt és ez nem fogja zavarni azt a fiút akivel megteszed ezt a lépést. De mivel zavar téged, javaslom, hogy várd ki a megfelelő fiút aki előtt nem vagy szégyenlős és megbízol benne:)

19L

2010. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
szerintem csak bemagyarázod.mert ha szeret akkor amikor arra sor fog kerülni szerintem nem nagyon fogja érdekelni.
2010. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi:)

Mindenkinek vannak testi hibái, senki sem tökéletes.

1. Ha szeret ez fogja legkevésbé zavarni, mert akkor minden porcikádat imádja. Ha meg nem szeret nem kell látnia.

2. Engem pl. baromira nem zavarna, sőt, akár még izgalmas is lehet. Tudomásom szerint van, akinek kimondottan bejön:)

2010. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
úú aranyosak vagytok :) köszönöm szépen a bíztató szavakat :):)
2010. márc. 21. 21:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha igazán szeret a srác, akkor úgy fogad el, ahogy vagy.
2010. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andrewka ***** válasza:

Én személy szerint a babapuncit szeretem igazán, de ha valakivel összejövök az nem a nemi szerve miatt történik, ugyanúgy kényeztetnék bármilyent csak ápolt legyen.


22/f

2010. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be annyira a babapunci...

Szóval ne aggódj, szerintem tetszeni fog neki =)

2010. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem kellet volna 15 éves korodra szétbaszatni magad.
2010. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak gratulálok az értelmes hozzászólásért.
2010. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát, én elmondom neked, h az enyém is olyan, ha nem olyanabb. Szóval nekem nagyon durván kilóg. De tényleg. És tudod, mi van? A párom egyszerűen imádja harapdálni, meg szívni orális szex közben. Sőt, teljesen odáig van értük.

Előző barátom egyenesen azt mondta, nem látott még ilyen szépet sose. Persze, lehet, h ebben volt egy nagy adag bók a személyemnek is... :D

Csak azt akarom mondani, h ne parázz ezen, sztem a srácoknak minden szeméremajak tetszik, ha ápolt. Ha meg szeret téged, akkor a tiéd lesz maga a tökély. :)

NO PARA :)

24/L


jaa, amúgy igen, engem is zavart régen, de már nem zavar. :) És sztem nem a sok önkielégítéstől van. Nem vagyunk egyformák. Ennyi.

2010. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!