Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt ez az indulatossag?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez az indulatossag? Feltekeny?

Figyelt kérdés

Parom ferfi kollegai tegnap bejottek hozzam a munkahelyemre..ismerem mind3 ferfit.jofejek...birjuk egymast.

Elmeletileg kavezni jottek..bar ezen meglepodtem mivel mind otthonrol jott.

Na bent voltak 10percet es menteknis melozni.


Esze ebbol hatalmas balhe lett.

A pasim total kiakadt hogyno ezt nemerti. Miaz hogy O mar bent dolgozok es a tobbiek kesnek.

Plusz idegesiti hogy nalam jopofiznak.emlekszik az exevel is ezt csinaltak...

Mondta hogy NEM FELTEKENY de o sem megy be egyik csajahoz sem a melohelyre...Es Ot ez zavarja... Teljesen kikelt magabol...alig lehetett lehiggasztani.

Azt mondta bent is kiosztotta mind3pasit.hogy ilyen tobbet nem lesz. Mert a munkaido az munkaido.


Nem igazan ertettem... Nem gondoltam volna hogy ebbol baj lehet.

Bar en sem tudtam hogy bejonnek hozzam a fihk..meglepotem.

De azt nem hittem volna hogy a parom kifog akadni.

Kiemelte hogy O NEM feltekeny...csak zavarja.mert hozzqm ne jojjenek be jopofizni...

Mondta hogy ne is mondogassam hogy O feltekeny mert ezzel csak felhuzom..

Egesz este tiszta ideg volt



Nos ezt valaki biztos erti...en nem

Most vegulis mi volt a baja?


2015. dec. 2. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Valahol értem, hogy zavarja, hogy más férfiak mennek be hozzád, megvizitelni, de mivel te magad is meglepődtél, semmi rosszat nem csináltál. Mondjuk ennyit idegeskednie teljesen felesleges volt neki... Az nem lehet a háttérbe,(írtad, hogy az exéhez is bejárkáltak), hogy valamelyik kikezdett a volt párjával ?
2015. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ertettem mi a problema.hiszen veluk dolgozik napi 10orat. Evek ota.

Meg sem fordult a fejemben hogy erre harapni fog.


Meg mondtam hogy nem kaveztak hanem uditot ittak es ki akartak fizetni.de nem engedtem...hiszen ismerem oket...az mar milyen...

Erre kiabalt.hogy en mast ne vendegeljek meg...ez nem szeretetszolgalat...


Arra fogta a haragjat hogy munkaido alatt tortent mindez.O meg bent dolgozik a tobbiek meg kesnek AZERT MERT NALAM JOPOFIZNAK... UGY hogy O ERROL nem tud...

2015. dec. 2. 10:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Elso... Azt mondta nem ram haragszik mert en nem tehetek errol...

De erre enis gondoltam hogy kikezdtek vele... Annyit tudok hogy a csaj osszejott egy tavolabbi kollegajaval szakitasuk utan 1 hettel...de nem tudom hogy a pasi bejart.e hozza stb. Plusz a pasi nem is haverja a paromnak...

2015. dec. 2. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor tuti ez lehet benne.. Kérdezz rá szerintem erre, mert amit mond, az szerintem csak kifogás.
2015. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A párodnak igaza volt,bár lehet,hogy nem megfelelő formában adott neki hangot.

Ez nagyon nincs rendjén.Azon csodálkozom,hogy te ezt nem érzékeled és szerintem a párod inkább ezen akadt ki.

2015. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg fura. Én ilyet még nem hallottam. Miért mentek be hozzád munkaidőben jópofizni? Mit akarnak ezzel? Te mit szólnál ha a kolléganőid a tudtod nélkül a pasiddal kávéznának ebédszünetben? Mire gondolnál,miért csinálják? Van valami hátsó szándék az tuti. Igaza van a párodnak, de kicsit talán túlreagálta.
2015. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!