Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő a megtakarításából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a megtakarításából él, eltartott vagy sem?

Figyelt kérdés

Vita tárgya ez az oldalon is meg az életben is.

Dolgoztam, elvesztettem a munkám (dec.8-tól hivatalosan, tehát nem élősködök évek óta). Van annyi megtakarításom, hogy a páromnak egy fillérjébe nem kerülök, tartozik nekem a volt munkahelyem, és reménykedem, hogy azért valamennyi munkanélkülit is kaphatok.

Természetesen amíg otthon vagyok, munkát keresek, nyelvet tanulok, megcsinálok mindent, és nagyon visszafogom a költségeim.


Most akkor eltartott vagyok, vagy sem?


2015. dec. 2. 12:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mert jelenleg nincs érvényes munkaviszonyom.
2015. dec. 2. 12:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor munkanélküli vagy. Sőt, szerintem akkor sem lennél eltartott, ha néhány hónapig a költségek nagyobb részét állná a párod, amíg nem találsz új állást.
2015. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakinek átmenetileg nincs munkája, még nem válik eltartottá. Ha mondjuk évek óta nincs munkád, akkor esetleg felmerülhet a kérdés, de így semmiképp.
2015. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy az. Nem látok gondot veled kapcsolatosan. Érződik a kérdésből, hogy vannak céljaid, terveid, és nem a gép előtt ülsz egész nap.
2015. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te ezt minden héten megkérdezed? A változatosság kedvéért most azt írom, hogy eltartott vagy. Akkor leállsz ezzel a témával? Ennyire unod a munkakeresést?
2015. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Indulj ki abból, hogy a megtakarításod, amiből élsz, azt ki szedte össze? A párod vagy te? Ugye, hogy te, tehát te tartod el saját magad, nem vagy eltartott.
2015. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az érvényes munkaviszonyból élsz vagy pénzből??

Ilyen hülye kérdést,már ne is haragudj...

2015. dec. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!