Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig normális, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális, hogy nem tudom elfelejteni őt?

Figyelt kérdés

Fél éve volt egy "alkalmi" kapcsolatom, akivel egy alkalommal feküdtem le rövid ismerkedés után, mentségemre szóljon, hogy hosszú kapcsolatomnak lett vége, elöször csak felejtés miatt akartam őt, de megfordult a dolog. Miután lefeküdtünk, megszakadt a kapcsolat, de úgy érzem beleszerettem. Ez ha józan ésszel gondolkodom, lehetetlen ilyen rövid ismerkedés utan, de az, hogy lefeküdtünk, elindított bennem valamit. Tudom, hogy o nem érez irántam semmit, nem is beszéltünk azota, de én nem tudok túllépni, egy reszem azota is az övé, szeretek ábrándozni, es ez akadályoz a tovabblepesben. Aki volt ilyen helyzetben, hogyan felejtette el azt a személyt? Egyebkent Sosem volt alkalmi viszonyom, ez volt az első, es utolso!


23N



2015. dec. 2. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, te is tudod, csak a magány,ragaszkodás jele. Örülj, hogy általa az exed elfelejtetted, most vagy keresel egy új embert,aki majd őt feledteti, vagy kicsit foglalkozol a családoddal,barátaiddal,karriereddel inkább.(én az utóbbit javaslom, tehát barátok, mozdulj ki,hobbi,sport,munka,tanulás,szépségápolás,bármi!!!)
2015. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" akivel egy alkalommal feküdtem le rövid ismerkedés után, mentségemre szóljon, hogy hosszú kapcsolatomnak lett vége, elöször csak felejtés miatt akartam őt,"

Mentség......:) Mai nők....grat.

2015. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!