Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
"Együtt voltam" egy sráccal másfél hónapot,vagyis addig találkozgattunk satöbbi. Ennek már nyolc hónapja, de még mindig nem tudom elfelejteni, pedig szinte alig ismerjük egymást, nem is alakulhatott ki komoly kötődés.Vele a két és fél éves kapcsolatom után találkoztunk és akkor miatta jutottam túl könnyedén a szakításon. Egyszer csak váratlanul úgy döntött, nem szeretné tovább folytatni. Azóta valamiért nem tudom elfelejteni. Baromira hülyének és gáznak érzem magam, hogy még mindig nem léptem túl a dolgon, pedig ha úgy vesszük csak "kavartunk"...Mással is voltam már ilyen helyzetben, de sosem okozott gondot elfelejteni. Mit tehetnék, hogy végre megszabaduljak ettől az értelmetlen vágyódástól? Úgy sejtem, csak más tudja majd elfeledtetni, de senki nem tudja felkelteni az érdeklődésem azóta sem. Veletek volt már hasonló? Mi lett a vége? 20/L

2015. máj. 2. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Rum, vagy ps4, vagy ps4 és rum.
2015. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de hát ha hozzá vonzódsz mért nem vagy vele?
2015. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is hasonló kapcsolatba voltam egy fiúval. Több mint 6 hónapja szakított velem. Nekem az idő sokat segített. Úgy gondoltam hogy én ilyen fiút soha többé nem fogok találni, soha se lesz ilyen mint ő. Nagyon sokszor mélyponton voltam és meg akartam halni. Szerencsére a barátaim húztak ki ebből az egészből. Eljártunk szórakozni és elterelték a figyelmemet róla. Egyik hétvégén úgy döntöttem hogy hétfőtől új életet kezdek. Mindig mosolygok, jó kedvem lesz, nem gondolok rá, ha elmegy mellettem akkor nem szomorodok el hanem mosolygok tovább :) és sikerült :) Szerintem a felejtésbe az idő és a barátok segítenek a legjobban. De még mindig érzek valamit de nem olyat mint régebben :) Sok sikert a felejtéshez :)
2015. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert ő már nem szeretne tőlem semmit.
2015. máj. 2. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, velem kétszer is történt már hasonló, és ha jól számolom, mindkettőn kb 10 hónap után léptem túl - új kapcsolat segítségével. Másodszorra tudatosan próbáltam mást keresni, hogy kiverjem a fejemből, mégha nem is érdekelt annyira az illető, bebeszéltem magamnak. Aztán a kapcsolat, a megfelelő társ csak úgy betoppant, és felülírt mindent.
2015. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!