Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje két barátom van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje két barátom van és mindig ugyanaznap veszek össze mindkettővel, vajon bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés
A hibát veszekedés szempontjából értem, elég temperamentumos vagyok, egyébként szeretem mindkettőt, de valahogy mindig úgy jön ki a lépés ha összeveszek az egyikkel akkor utána a másikkal is. mindig hamar kibékülünk de ez így kicsit érdekes, pedig igyekszem kordában tartani a lobbanékonyságom.
2014. júl. 31. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Két pasid van?
2014. júl. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2014. júl. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, milyen gerinc nélkül élni?
2014. júl. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba. Kezdjük ott, hogy 2 barátod van, és "mindkettőt szereted".
2014. júl. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jaj hagyjuk már, tényleg szeretem mindkettőt és ez nekem így normális.
2014. júl. 31. 02:52
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem semmilyen körülmények között nem lenne normális, hogy két farok járkáljon bennem felváltva....gratulálok.
2014. júl. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kamu
2014. júl. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. valóban nem normális két pasit tartani

2. valójában nem tudod mindkettőjüket ugyanannyira szeretni

3. meg sem tudod adni mind a kettőjüknek azt amire vágynak mert a mai világban /de érdekes/ nem csak a szexre vágyik a legtöbb férfi, bár az sem elhanyagolható feltétel)

4. valószínűleg teljesen más felfogásod van, mint a legtöbb embernek (kb 90%-ukkal nem megegyező), úgyhogy nagy valószínűséggel nehezen értenek meg.

5. Ha hisztis vagy valami miatt és emiatt az egyik "szerelmed" megsértődik rád, akkor nagy eséllyel magadba fordulsz és zokon veszed, fújtatni fogsz mindenkire (ha nem, akkor nem is vagy igazán szerelmes) és így valószínű megbántod a másik "szerelmedet" is.

2014. júl. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8. válaszolónak teljesen igaza van.
2014. júl. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak az egyikkel van szex, a másik túl vallásos a parázna élethez.

Lehet máshogy szeretem őket, de mindkettőt ugyanannyira és egyiket se veszíteném el. Nem szoktam hisztis lenni, inkább mondok valamit és megsértődnek...:(

2014. júl. 31. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!