Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért foglalt minden normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt minden normális 18-22 év közötti lány?

Figyelt kérdés

vagy csak én nem találom meg a nagy Ő-t? :)

F22


2010. márc. 21. 23:39
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

nem csak te vagy így.én lány vagyok,22 éves.

és sehogy nem találok magamnak társat.pedig még társkeresöbe regisztráltam.

van hogy néha meglátok egy pasit a boltban v akárhol és nagyot dobban a szívem,de vagy ott csillog az ujján a bizonyíték h házas.v mégha beszédbe is elegyedünk semmi nem lesz belöle.

nem tudom mit csinálok rosszul.

egyszer megtetszett egy nyelvtanár,bementem érdeklödni az órák felöl,beszélgettünk,de semmi.

még azt se lehet mondani h nem próbálkozok...

szóval megértelek,bíztatni nem tudlak.sovány vigasz,de legalább nem vagy egyedül:)))

azért ne add fel,hátha egyszer nekünk is szerencsénk lesz:))))

2011. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Henria válasza:
Mindenkinek meg lesz a párja csak nem most!Nekem sincs én sem rimánkodok!nekem is jó lenne de majd jön ha jön!
2011. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!