Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom féltekenység miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom féltekenység miatt bánt szavakkal, szándékosan sérteget. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Csak néhány hónapja vagyunk együtt, volt egy felesleges feltekenysegi jelenet, mert egy szombatot barátnőmmel töltöttem, ahol voltak fuk is (kavezó).

Mergében más lányokra írt, hogy elmegy az nap és jól meg**ja őket. Ezt láttam, elakartam hagyni, mióta ezt atbeszeltuk (2hete) nap mint nap provokalja a vitát, sertegetni kezd, olyanokat mondd, hogy nem bízik bennen, megfogom csalni, bármikor megdu**hat bárkit, megcsalhatna h nem tudnám meg, ő jobb pasi mint én no, ehhez hasonló.

Oka nincs, őszinte vagyok. Ha valaki ír, azt nem titkolom.

Ha likeolok valakit már dühöng,de ő likeolgat, Torolgeti az uziket. Baja, hogy nem szeretgetem már, nincs kedvem már két szidas között öt puszilgatni. E miatt is bantva vagyok.

Hozzateszem oroszlán, narcisztikus személy.

/Elnézést az ékezetek miatt, telefonról írtam/

Egy lány/24


2015. dec. 4. 11:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sosem ertem meg az ilyen embereket, hogy ilyen helyzetben minek vannak meg egyutt.


En meg csaladtagtol vagy kollegatol sem turom el, hogy sertegessen, nemhogy a szerelmemtol.

Minek vagy meg vele, de komolyan? Mazochista vagy?

2015. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!