Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy idősebb nő, minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy idősebb nő, minek vegyem azt ha a jegygyűrűjével babrál miközben beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Külföldön él a pasija, tudja, hogy tetszik nekem.

De mostanában felvette a gyűrűjét, eddig nem volt rajta.

És ha bókolok neki akkor mindig babrálja a gyűrűjét.

Igazából a többi ilyen nőnél is ezt látom.

Azt mondta, hogy menjek el vele fitneszre.

Amúgy gondolom a gyűrű babrálásával jelzi, hogy nem szabad?

Vagy mit akar ezzel?


2015. dec. 4. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy,csak szimplán piszkálja. nekem is vannak gyűrűim,én is szoktam.
2015. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fémallergiája lehet.
2015. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a lányok is szoktak idegességükben babrálni valamivel, ha szimpatikus számukra az illető és velük beszélnek.
2015. dec. 4. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Fel akarja dugni a seggedbe a nyelvével, engedd neki!
2015. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már, bele akarsz magyarázni mindent. Persze lehet hogy igazad van, lehet az is hogy nincs. Én is szoktam babrálni a gyűrűmet, ha megdicsérnek elpiurolok és flörtölni is szoktam.

De ettől nem jönnek be a fiatalabb srácok max jólesik a bók.

2015. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en is babralom a gyurujeimet , sot en rosszabb vagyok mert en allandoan papirszalvetakat tepek apro morzsakra. az osszes baratunk , baratnom mosolyog rajta, a ferjem is, sot van amikor kiveszik a kezembol a morzsalekot es egy ujat adnak a kezembe;-))))
2015. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!