Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz komolyan ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz komolyan ez a fiú, vagy tényleg csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés

Elég érdekes köztünk a kapcsolat. Neten ismerkedtünk meg, két hét után már volt szex amit azóta megbántam. Azthittem azért valamennyire komolyat akar, mert utána utcán megfogta a kezem, elvitt ide-oda, nem csak szexből állt ki a dolog. Aztán egyszer Facebookon rákérdeztem, hogy tulajdonképpen mit is akar, gondoltam tisztázzuk le a dolgot, vagy nagyjából határoljuk be, és akkor én is úgy állok a dolgokhoz. Erre azt válaszolta, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, mert előző barátnőjével évekig együtt volt stb...de attól mi remekül elvagyunk és engem meg nagyon kedvel. Na ez után eltűnt jó pár napra és utána írt, hogy találkozzunk, Én jol kivertem a balhét, folyamatosan bántottam őt, meg vergődtem, ő meg erre azt reagálta ,hogy nem érzi hogy átvert volna...Aztán egy hétig nem beszéltünk, majd ráírtam én, és bocsánatot kértem tőle amiért olyan csúnyán viselkedtem. Aztán megint találkoztunk és le is feküdtem vele. Tudom, hogy nem vesz komolyan, és félek mostmár csak akkor fog keresni ha rájön az inger. De én túlságosan kedvelem őt, és nem értem miért nem akar engem igazán, pedig én kb. mindent megteszek neki,még ha nem is ismerjük egymást régóta. Teljesen rosszul vagyok, hogy napokig nem keres, mert gondolom marhára nem vagyok neki fontos. Lelkileg csak sérülök,de nem tudom elengedni. Mit csináljak ?

19/L


2015. dec. 5. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy a pi..ba lehet két hét alatt összeszűrni a levet vkivel ezt elárulnád? Mert itt rontottátok el a dolgot és ez csak lefelé fog süllyedni. Hagyd ott a francba, minek az időt is rá pazarolni mikor vannak értékesebb emberek kiket szerethetsz.
2015. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Házibuli volt, és alkohol :(
2015. dec. 5. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor így érthető, de nem az én bajom. Vess magadra. Foglald el magad más értelmes dolgokkal.
2015. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál szexuálisan.Nyilván magát az aktust Te is élvezed de ha többet akarsz keress mást.
2015. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MolotovPunk ***** válasza:
A leírtak alapján nem hiszem,hogy komoly dolgokat akarna tőled a srác.Szexre persze jó vagy (voltál) neki...
2015. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért nem kellesz,mert nem fogtad meg igazán. ennyi. pont.


és ha jót akarsz magadnak hagyod a dolgot.

tudom,tapasztalat. :)

2015. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akar semmi komolyat, de remekül elvagytok=jó veled dugni.

Azt tanácsolom, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot,ne írj neki, és ha ő vissza akarna csábítani, ne hagyd magad. Ez nehéz lesz, mert te többet érzel iránta, de hosszú távon jobban jársz, ha megteszed. Ne hagyd magad így kihasználni.

19/L

2015. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!