Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha írnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha írnátok a párotoknak egy aranyos, kedves sms-t de nem kapsz rá választ másnap sem, pedig azóta már hívtad?

Figyelt kérdés
sms, nem válaszol, párkapcsolat

2015. dec. 6. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem keresném, aztán amikor ő keres, kérdőre vonnám. Ha nem volt valami nagyon jó oka arra, hogy ne válaszoljon, kidobnám.
2015. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tennék, feltehetőleg nem írnék több ilyen sms-t neki.


Bár ha téged bánt akkor kérdezz rá, hogy miért nem reagált rá.

2015. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit gondold at a kapcsolatod, lehet hogy ugy erzi, hogy fojtogatod a szereteteddel, beszeljetek meg szepen nyugodtan, kerdorevonas nelkul
2015. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sose szoktunk SMS-t írni egymásnak, azért gondoltam, hogy örülne neki. Meg nem volt nyálas.
2015. dec. 6. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én párom pl. borzasztóan utál sms-t írni. Cukikat, kedveseket, édibédiket is. Ha én írok neki és nem valami sürgős kérdésről van szó, ő is inkább élőben válaszol, vagy telefonbeszélgetésben.

Én már megszoktam, hogy nem sms-ben édelgek vele, mert erre az egyre nem igazán vevő.

2015. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De telefonba is olyan volt, mintha zavartam volna.
2015. dec. 6. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul érzed ez miatt magad, de próbálj meg ne rágörcsölni foglald el magad, és mielőbb beszéljétek meg ezt személyesen... mennyi idősek vagytok?
2015. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor en felhivnam, elmondanam ezt neki, h elvarom a valaszt az sms-re vmilyen formaban, aznapi hataridovel. Illetve, mivel ugytunt, h zavartam a telefonalassal, ezert keresek magamnak egy masik ferfit, aki alig varja, h hallja a hangom. A pasidnak meg ezzel a telefonbeszelgetessel meg is mondanam: Tudod , hol az ajto. Kivulrol csukd be.

N

2015. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozott amikor írtál neki és hívtad? Én pl utálom amikor munka közben hívogatnak, nem érek rá ilyenekre napközben. 24/N
2015. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a telefonálás során azért tűnt úgy, mintha zavarnád, mert mondjuk hivatalosan környezetben volt vagy valami, és kicsit kellemetlenül érezte magát, hogy némiképp hallják a magánéleti beszélgetését? Egy ilyet tudnék elképzelni, ha amúgy jól működő és szeretettel teli kapcsolatról van szó. De amúgy az is felötlött bennem is, hogy esetleg tényleg picit úgy érzi, hogy "megfojtod".

Szerintem beszéld meg vele őszintén, hogy a telefonban is úgy érezted, hogy zavarod, meg azt is furcsálltad, hogy az SMS-re se reagált semmit, és ez neked rosszul is esett. Aztán majd mondd valamit erre, és meglátod a helyzet alakulását... Csak tényleg ne számonkérően csináld, hanem nyugodtan, intelligensen, simán beszélgetve.

2015. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!