Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Számotokra ez szakító ok lenne? Hogy tudnám megmenteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőm még a védekezés ellenére is (óvszer), teherbe esett (ezt is utólag mondta meg).

Sajnos elment tőle a magzat. Teljesen ki van idegileg, szegény nagyon össze tört.

Ahogy beszélgettünk a témáról, kiderült, hogy evégett és szerinte más okok miatt (amit leszögezett, hogy nem az én és nem az Ő hibájából ered), gondolkozik azon, hogy szakítsunk e.

Én is szeretnék már családot, Ő is. Ezt már beszéltük egy ideje. Támogatom lelkiekben, támaszt nyújtok neki, mert szeretem nagyon.

Mégis tartok attól, hogy véget ér a kapcsolatunk. Ha veletek történne egy ilyen esemény, Ti fontolóra vennétek emiatt egy szakítást a párotokkal?

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy voltak vitáink az utóbbi időben, amiket mind rendre meg is beszéltünk s túlléptünk rajta.

Teljesen tanácstalan vagyok...


26/F



2015. dec. 5. 06:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helytelen helyesírásért. Éjszakás után vagyok, kicsit fáradtan :/
2015. dec. 5. 07:12
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Én is éjszakás után vagyok ezért bocd ha nyers leszek!


Gumoval védekeztetek. Akkor kiszakadt? Észre lehet venni!

Akkor nem mindkettőtök hibája?


Egyébbként!

"... még a védekezés ellenére is (óvszer), teherbe esett (ezt is utólag mondta meg).

Sajnos elment tőle a magzat. ..."

Utolag megmondja, hogy terhes volt, véletlenül elment a baba!?

Vagy bocs! Cdak kitalálta! Szakitáshoz alibi. Papir van róla?

Mikor voltatok együtt? Mikor ment el a baba!

2015. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Óvszer mellett is lehet teherbe esni, bár a százalékos esély nagyon kicsi.
2015. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én azt nem értem, minek védekeztetek, ha családot akartok.


amúgy a nyers hozzászóló mondhat valamit: a vetélés úgy tudom, súlyos állapot lehet, kontrollt igényel. te részt vettél a kórházi látogatásokban vagy észrevettél a barátnődön valamit?

2015. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Hát én azt hallottam, hogyha elmegy a magzat, akkor a szülei még nincsenek készen a gyerek fogadására. Én úgy hallottam amúgy, hogy a gyerek születése előtt ki-be jár a testben, még szokik hozzá, meg időnként visszamegy a "fönti" világba. Talán azért, mert veszekedtetek, azért gondolta, hogy ő most még nem születik meg. De amúgy ilyenért nem venném fontolóra a szakítást, talán nem is szeret téged a párod, csak addig kellenél neki, amíg gyereket csinálnál, utána lehet, hogy elhagyna. Szóval valószínűleg nem ez az oka, hogy előhozakodott ezzel a témával, hanem vmi tényleg nincs rendben a kapcsolatotokban. Azért akar elhagyni, ilyen címszóval, hogy "amúgy se szeretlek, de még gyereket se tudsz rendesen csinálni!"?
2015. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha ez házasságban történik, akkor elváltok egy vetélés miatt? Nem, ez nem szakító ok. Pont, hogy ilyenkor lenne a legnagyobb szükségem a párommal, hogy támogassuk egymást!
2015. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Néhány dolog számomra nem világos...

- Ha mindketten szeretnétek már családot, és beszéltetek is róla, akkor miért védekeztek óvszerrel?

- Milyen kapcsolat az, amiben a "társad" nem mondja meg neked, hogy teherbe esett?

2015. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igy van #3!

Ha nem is szakad ki! Akkor ugy hogy valahogy sperma kerül a gumira! El tudod képzelni hogy spermás kézzel huzta fel a gumit? Annyi sperma került a gumira, hogy legyőzte a távolságot és a savas közeget 1!?

Ugye viccelsz?

Előfordulhat hogy otthon vetél el! Akár a WC-n ülve. De vagy orvosi záronak kell lennie, vagy olyan rövid menszesz kimaradást dumál be magatoknak terhességnek(1-2 hét) hogy nem is volt az!

2015. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti.

Szeretnénk családot, de még nem jutottunk oda, hogy összebútorozzunk. Azelőtt semmiképp sem szeretnénk. A gumi nem szakadt ki, minden együttlétünk után ellenőriztem.


Kedves második. A baba a napokban ment el,s orvosi papírt mutatott szóval a elég meggyőző a bizonyíték.

2015. dec. 5. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy függ össze a két dolog.

Ilyet még nem is hallottam,hogy elment a baba,hát legyen vége a kapcsolatnak is.

Mentálisan ép a csaj???

2016. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!