Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit beszéltek egy nap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszéltek egy nap a párotokkal? Én érzem ezt kevésnek?

Figyelt kérdés
20-as éveink vége felé járunk, majdnem 1 éve vagyunk együtt. Dolgozunk mindketten, én mégis állandóan ráírnék, este felhívnám. Ő ezt nem igényli, van hogy egész nap nem keres. A személyes kommunikáció prímán működik, azzal nincs semmi gond. Emlegeti, hogy mennyit gondol rám napközben, de ezt mindig csak utólag tudom meg. Kíváncsi vagyok, hogy másoknál is előfordul ilyen, hogy az egyik fél jobban igényli az egész napos kontaktust? Tényleg csak szimplán nem igényli, hogy informáljon napközben? Számomra ez annyira távol áll, nekem ez az alap, ha történik valami vagy ha nem, akkor is megírom. Mit tegyek ellene, hogy ne idegesítsem magam, hogy vajon miért nem keres? (dolgozom, tanfolyamra járok, testvéreimmel tanulok, viszem-hozom őket, tehát lekötöm magam)
2015. dec. 7. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Én az a típus vagyok, mint a barátod, fárasztó egész nap beszélni, pötyögni csak a beszélgetés kedvéért, nincs az az isten, hogy megtegyem.


Mielőtt összeköltöztem volna a barátommal, simán volt, hogy pár napig nem kerestük egymást, és egyikünknek sem volt probléma. Most is csak akkor beszélünk, amikor mindketten itthon vagyunk, kizárólag akkor írunk egymásnak/telefonálunk, ha tényleg fontos. Olyankor is rövidre zárjuk.


Ettől még imádom őt, sosem voltam ennyire boldog, de megőrülnék attól, ha állandóan egymással kéne foglalkoznunk. Szerencsére ezzel ő is így van.


27/N

2015. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdezővel értek egyet.

Nem kell egész nap csevegni,írogatni,de délelőtt meg délután egy-egy üzenet nehogy már sok legyen és ez még akkor is kell ha nem történik semmi különös.

2015. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is olyan vagyok mint a kérdező, de a barátom is.
2015. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kell a kommunikáció persze csak nem mindegy a formája. Én például nem igazán tudok írni, pötyögni mert nincs rá lehetőségem. Egész nap olyan dolgokat csinálok (sokat is vezetek). De fel tudom hívni az illetőt ha úgy van. A volt barátnőmmel ez működött, így elég sokat beszéltünk, ráadásul ott van hangsúly, jobban érzed hogy a másikkal beszélgetsz. A pötyögés horror számomra. Egyébként ki lehet bírni ha néha kevesebbet beszélünk de utána jobban érdekel hogy mi történt vele.
2015. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nálunk alap, hogy minden nap beszélünk. nem élünk együtt, de heti 4 napot nála töltök, amikor külön vagyunk, akkor is napközben ír pár sort, este meg kicsit többet beszélünk, illetve skype-on is, 20-30 percet, ha van miről mesélni. volt, hogy csak késő este írt 1-2 sort, de akkor egész nap dolgozott (ügyeletes orvos), szóval az kivétel.

23n

2015. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40 év körüliek, 4 éve együtt, együtt is élünk. Naponta többször beszélünk, legtöbbször max egy perc.
2015. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én reggeltől dolgozom estig, a barátom kora délutántól estig. Van, hogy reggel munka előtt telefonálunk, aztán akkor is szoktunk mikor ő van úton munkába, felhívom, mikor szünetem van, aztán ha egyszerre van épp később kora estefelé szünetünk, akkor is telefonálunk :D Aztán este munka után meg majdnem minden nap találkozunk, ezen kívül utána meg napközben Messengeren is váltunk néha pár üzenetet. Szerencsére mindketten ilyenek vagyunk, akik ennyi kommunikációt igényelnek :) Pár perceket szoktunk csak napközben beszélni, szóval nem egész nap egymáson lógunk.
2015. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk változó, teljesen munkafüggő. Én gép előtt vagyok, így napközben általában pötyögök két-három mondatot, de van, hogy arra sincs időm, hogy leüljek, ő mondjuk olyankor szóvá is teszi. :) Hívni általában ő szokott, napközben nekem nem jut eszembe, ha nincs megbeszélnivaló, de nem azért, mert ne szeretném, csak egyszerűen így alakult a dolog. Attól még sokszor eszembe jut, csak nem mindig van rá időm meg igényem, hogy zaklassam. :) Máskor meg mondjuk egész nap prüntyögnék neki, ha épp olyanom van, olyankor meg bezzeg nem ér rá, és nem szól hozzám estig... :D


Szóval, alapvetően nincs azzal gond, hogy ő nem hív napközben, egyszerűen "nem olyan". Gond az ott kezdődik, ha te meg nem ilyen vagy, és igényelnéd, mert az bizony feszültség. Próbáljatok valami középutat találni, vagy ha téged nem zavar, hogy mindig te keresed, szimplán hívd föl, megsértődni tuti nem fog. :)

2015. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi 40-en túl, 1,5 éves kapcs. Együttes igény, hogy többször beszélünk, meg irogatunk egymásnak, egyikünk se tudná másképp elképzelni. Az persze szerencsésebb, ha ebben is mindkét félnek ugyanannyi az igénye! :-) Szóval én megértelek, mert én se bírnám ki hogy ne beszéljünk, de a párom se. 43/N voltam :-)
2015. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a történetét, véleményét. Kezd kirajzolódni bennem, hogy a párom tényleg ilyen én meg olyan :-) A kérdés bennem már csak az, hogy e téren mennyire lehet hosszútávon együtt élni ezzel a különbséggel. Mindenesetre próbálkozom a kompromisszummal.
2015. dec. 8. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!