Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a kapcsolatnak a vége? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 éve vagyunk együtt. Ma beszélgettünk, azt mondta, hogy egy ideje olyan, mintha csak barátok lennénk és kicsit ellaposodott a kapcsolatunk.

Én úgy érzem, hogy régebben sokat veszekedtünk, és mostanra már oda jutottunk, hogy kb. csak fél évente zördülünk össze egy kicsit, de azon is hamar át tudunk gördülni. Egyre jobban tudunk alkalmazkodni egymáshoz. Én egész eddig úgy gondoltam, hogy egyre jobb a kapcsolatunk. Teljesen megbízunk egymásban és féltékenyek sem vagyunk egymásra.

Azt mondja, hogy nagyon szeret és jó velem lenni, jó ölelni, jó csókolni, jó amikor együtt alszunk...de azt mondja, hogy olyan mintha csak barátok lennénk. Most ki szeretne menni külföldre dolgozni...azt mondta, hogy jót tenne nekünk a távollét.. Volt már valaki ilyen helyzetben? mi lehet ennek az egésznek a vége? Hogy lehetne ezt a dolgot megoldani? Nem szeretném elveszíteni Őt. Valaki volt már ilyen helyzetben, tud valaki valami hasznosat tanácsolni?

Előre is köszönöm!



2015. dec. 7. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked a nyugalom kell, neki meg az állandó vita és veszekedés. Egyáltalán nem vagytok egyformák, nyilván eddig bírta ezt az egészet.
2015. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, ha ennek a kapcsolatnak meg van jovoje akkor egy kis tavolsag jot fog tenni
2015. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Neki is a nyugalomra van szüksége az otthoni veszekedések helyett...ez is az oka, hogy külföldre szeretne menni.


Eddig is kicsit "távolabb" voltunk egymástól, mert csak hétvégente találkozunk. Lehet egy kicsit magára kéne hagynom, hogy tudjon gondolkozni a dolgokon? De ha meg elmegy külföldre, akkor úgy fogom érezni, hogy elpocsékoltam azt a kis időt amit még nyugodtan együtt tölthettünk volna...

2015. dec. 7. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Veszett ugy. Ez burkolt szakitas a reszerol. Reszvetem. :(

N

2015. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem a veszekedés hiányzik neki, hanem az izgalom, a programok, a vad szex, a rengeteg bók... amiket a kapcsolat elején még megadtál neki. Fogadni mernék, hogy az elmúlt évben a legtöbb közös időtök a tévé előtt dögléssel telt, ebből lett elege. De mondjuk ezt meg kellene beszélnetek.
2015. dec. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!