Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szex közben már várom, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, jól is csinálja, de mégsem élvezem, nem is mentem el még soha életemben, de az előző párommal se, sőt, az azelőttivel sem. A nyalást se élvezem, inkább unom. Mi a baj velem? 23/L
2015. nov. 22. 10:23
1 2 3
 1/27 Költőnő? ***** válasza:
Milyen érzéseid vannak ott legbelül mélyen a szexualitással kapcsolatban?
2015. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Magadnak tudsz örömet szerezni? Ha igen, akkor vezesd a párod. Ha nem, még soha nem masztiztál, akkor kezd el, fedezd fel a tested, hogy tudd, mikor, mi a jó. Ezt mutasd meg a párodnak.
2015. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés...


23/F

2015. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
A szex a legjobb érzés a világon. Legalábbis olyan amit kábítószer nélkül el lehet érni. Hogy lehet, hogy te ezt nem élvezed?
2015. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

#4


Lelki gátlásokra tippelnék - nálam is ez a baj, lehet a kérdezőnél is ez a gond.

2015. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
#4 Belőlem az ejtőernyőzés jobb érzéseket vált ki.
2015. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
#6 Ne okoskodj már légyszives. A szex definíció szerint a legjobb természetes érzés, nem csoda, hogy gyakorlatilag erről szól az élet. Ez irányítja az egész világot. Ha nem élvezed a szexet kérdező, akkor mi a fenének vagy egyáltalán párkapcsolatban?
2015. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

#7


Ezt a "definíciót" gondolom még a pattintott kőkorszakban véste a falra a törzsfőnök miután telibeélvezte a legjobb őscsajt a környékről.

2015. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
#7 te egy világ gyökere vagy. Mit sem tudsz a lelki szexuális fejlődésről de akkor legalább hallgatnál, aszt bölcs maradsz talán.
2015. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én sem élvezem a nyalást, hanem unom.

A puha nyelv és a nyál egyszerűen nem képes rá, hogy izgasson, arra pedig főleg nem, hogy kielégítsen!! Ebben nem veled van a baj, ez ilyen. Én is több pasival próbáltam már. Önkielégítéskor el tudsz élvezni? L21

2015. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!