Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év távkapcsi után most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év távkapcsi után most költözünk össze ha sikerül, mert már nem akartam igy folytatni. Én 32 vagyok ő 25. De nem vagyok 100%ig biztos benne, hogy tényleg ezt szeretné. Úgy néz ki, terhes vagyok. Vajon kitart mellettem?

Figyelt kérdés
A "gond"csak az ugy néz ki,hogy terhes vagyok.Már vol egy abortuszunk 2éve ő akkor azt mondta gyerek még sgy gyerekhez.Habár nagyon szereti őket.Én nem akarom ezt a babát elvetetni már,hogy közöljem vele azt, hogy terhes vagyok?Szeretjük 1mást félek emiatt elveszitem.Megszakitásal védekezünk, tehát nem ejtettem magam teherbe csak mielött valaki félre értené
2008. szept. 14. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle! A kapcsolat alapja a bizalom, tehát meg kell kérdezned tőle, hogy biztos akarja-e az összeköltözést.


Hát a gyerek egy érdekes kérdés. Egyáltalán akar gyereket?

Másrészt legjobb tudomásom szerint a megszakításos közösülés nem a legbiztonságosabb módja a terhesség elkerülésének, s ezt tudva nem biztos, hogy nem akarta az örököst, vagy egyszerűen csak nem elég intelligens, hogy azt biztonsággal elkerülje.

2008. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minél hamarabb mond el neki! Nem fair egy ilyen dolgot titkolni előtte! Ha szeret, így sem lesz gondja az összeköltözéssel,kitart melletted és mégjobban megerősödik a kapcsolatotok..De ha így már nem akar téged, akkor meg egy szemét bunkó és ennek ki kellett derülnie. A megszakítás meg nem egy biztonságos védekezési módszer. Gondolom ezt mindketten tudjátok, mindkettőtök felelőssége az ,hogy teherbe estél.

2 év hosszú idő, azóta biztos felnőtt az apasághoz :) Szerintem 32 évesen ne vetesd el a babádat, lehet,hogy már nem lesz máskor lehetőséged az anyaságra.

2008. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!