Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt töltitek a karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt töltitek a karácsonyt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Főként olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik nem távkapcsolatban élnek, tehát megoldható hogy az ünnepekkor is együtt legyenek.


Esetleg ex kapcsolatodról is írhatsz, hogy anno együtt töltöttétek-e a karácsonyi ünnepeket, azaz hol a te családodnál, hol a párod családjánál voltatok. Vagy külön-külön, mindenki a saját családjával.


(Mivel a felnőtt kategóriába írtam a kèrdést, így a "komoly", már "felnőtt" vagy hosszabb életű kapcsolatokról érdeklődnék elsősorban, de minden választ nagyon szépen megköszönök)


2015. dec. 8. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban élünk de megoldható volna, mégse töltjük együtt a karácsonyt. Úgy gondolom,hogy olyankor mindenkinek otthon a helye a családjával. Majd ha összeköltözünk karizunk együtt.
2015. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, én páratlan vagyok. ;)
2015. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Egyutt elunk egyebkent, kulfoldon, de most hazautazom Magyarorszagra, ugyanis az egyetlen elo nagyszulom nagyon beteg, valoszinuleg sajnos most fogom utoljara latni. A baratom nem tud velem jonni, mert az egesz unnepek alatt dolgoznia kell. Az o csaladja egy masik kontinensen el, oda majd csak par honap mulva tudunk menni.


Egyebkent oszinten szolva egyikunket sem erdekli a karacsony, nem szeretjuk az unnepet, nem is unnepelnenk, ha itt maradnek. Igy viszont lesz csaladi vacsora, es el tudok tolteni par napot a nagypapammal.

2015. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es! Kívánom hogy boldogan teljen a karácsony már amennyire boldog lehet, mikor betegség van a családban :( Együttérzek veled!!!
2015. dec. 8. 15:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, a harmadik válaszolónak írtam az előzőt.
2015. dec. 8. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen :)
2015. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Együtt töltjük,én nem tartom a kapcsolatot a családommal csak egy kettővel ,így pároméknál ünnepelünk meg itthon.
2015. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hazamegyünk a saját családjainkhoz, nem leszünk együtt. Megoldható lenne, hisz kb együtt élünk, de majd 27 után karácsonyozunk.
2015. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pörölycápa ***** válasza:

Nekem az exem mindig nálunk töltötte a karácsonyt, miver az anyja már nem élt, apjával nem volt jó viszonyban, szóval a családjához nem ment volna olyan szívesen karácsonyozni.


A jelenlegi párommal eddig külön töltöttük a szentestét és másnap találkoztunk, de most ebben az évben a páromék családjánál fogom tölteni a szentestét, és majd 25-én jövünk a párommal az én családomhoz.

A párom sokkal családcentrikusabb, mint én, és mindenképp otthon akarja tölteni a karácsonyt, szóval ha vele akarok karácsonyozni, akkor kénytelen vagyok én átmenni.

22L

2015. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi együtt töltjük a karácsonyt a párommal. 5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt is élünk.

Tavalyelőtt mindketten az én családomnál voltunk Szenteste, és másnap mentünk át a párom családjához. Tavaly pedig az ő családjánál töltöttük a Szentestét, és másnap szintén együtt átmentünk az én családomat is meglátogatni.


Édesanyámnak nagyon fontos volt a karácsony, olyankor mindig otthon kellett lennem. Úgy nőttem fel, hogy a karácsony a családé. :)

Az első 2 évben még nem karácsonyoztunk együtt, de a 3. évben (tavalyelőtt) a párom eljött hozzánk Szenteste. Az volt az utolsó közös karácsonyunk, amit az Édesanyámmal együtt tölthettünk (sajnos tavaly elveszítettük őt rákban), ezért nagyon örülök, hogy az utolsó családi karácsonyon a párom is ott lehetett és még pont láthatta, hogy néz ki nálunk általában a szeretet ünnepe. :( :)


Azóta, mióta Anyu meghalt, rendszeresen a párommal karácsonyozom (Apukám szerencsére még él, de 3 éves voltam, mikor Anyuval elváltak, így Apuhoz kicsi korom óta mindig karácsony másnapján megyek). Nekem most már a Párom a családom és mivel úgy lettem nevelve, hogy a karácsony családi ünnep, ezért szeretem a Szentestét is vele eltölteni. :)


24/L

2015. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!