Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a párotok spúr lenne veletek?

Figyelt kérdés

Jon a karácsony, beszelgettunk az ajándékokról és , árakról, és megint azt latom , hogy en vagyok az aki tobbet tervezett , es többszor megmutatkozott mar ez a pénzes dolog, hogy en tobbet készültem , az enyém mindig valahogy árban többre jon ki. Persze neha nem baj, de mar régóta egyutt vagyunk , szóval nem arrol van szó, hogy új lenne a dolog . Félreértés ne essék , nem azt várom el, hogy sokat költsön csak valahogy mindig olcsón megakar " úszni"engem , pedig nem szűkölködik ...

Ti ilyenkor hogy hoznatok tudtára ? Vagy ha alapból ilyen akkor felesleges?

Csak rossz, hogy mások nagyvonalúbbak, figyelmesebbek a párjukkal...


23N


2015. dec. 11. 23:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
20%
Mert látja hogy nem érsz többet. :) Jól teszi, sőt tőlem megmondom a frankót. 700ezret keresek, abból nőre nem költenék!!!
2015. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
65%
Látom te is lóvéban méred a karácsonyt,meg az irigység azért beszél belőled.
2015. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%

Más ha valaki olcsón megússza, vagy olcsón akarja megúszni..


Én például idén többet fogok költeni a páromra, mert amire ő vágyik, illetve amire én vagyok, az nem egy kategória. Ezzel semmi gond. Megkérdezte minek örülnék, én meg elmondtam. Ez szerintem egyáltalán nem baj.


Az inkább, ha tényleg azt érzed, hogy nem azt vette, aminek örülnél, amire szükséged lenne, hanem valami olyat, ami olcsó volt, aztán jó lesz az..

2015. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Oke es akkor most a normális emberektől kerek szepen válaszokat ;)
2015. dec. 11. 23:53
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
#1 Senkit nem érdekel a pénztárcád. És valószínű te sem..
2015. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
51%
És még a nőknél nem számít a pénz.
2015. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem pénzre mehy a karácsony , de mikor allandoan beleutkozunk ebbe akkor egy idő utan elgondolkodtat igen.
2015. dec. 11. 23:55
 8/37 anonim ***** válasza:

De egyébként olcsón akar megúszni és mindig valami felesleges dolgot vesz, vagy olyat, amit szeretnél, de egyszerűen csak így jött ki a lépés?!


#3

2015. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
42%
Tőlem kapsz egy pénzgyártó automatát az megfelelne?
2015. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
51%
Fú bazzeg, inkább örülj, hogy még együtt van veled...egy autót ne vegyen neked?
2015. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!