Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt a gyűrűt adta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt a gyűrűt adta nekem amit az exbarátnőjétől kapott. Miért?

Figyelt kérdés
A fő problémám ez. Külföldön megismerkedtem egy fiúval és nekem adta a gyűrűjét hogy ne felejtsem el. Nagyon meghatódtam és visszautaztam hozzá, akkor visszaadtam a gyűrűjét, mert férfi gyűrű (mit csináljak én ezzel, gondoltam ez egy szimbólum ha soha többé nem találkoznánk) Azóta 2x találkoztunk amikor legutojára Magyarországon volt, megkérdeztem miért nincs a kezén és egy hónapra rá elmondta hogy azért mert a legjobb haverja emlékeztette rá hogy azt az exbarátnőjétől kapta. Egyszerűen nem tudom lereagálni ezt.

2015. dec. 12. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát elég hülye lépés volt... De ha elfelejtette,hogy kitõl kapta akkor megbocsájtható baklövés szerintem. Hisz nem is emlékezett rá,hogy az extõl van ez elég bizonyíték,hogy túl van rajta :D
2015. dec. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh...ennyire nem lehet valaki félnótás, hogy nem emlékszik kitől kapott egy gyűrűt:D

Elképzelem, ahogy sorra veszi a lehetőségeket...kitől is van?

A Sárától? Vagy a Bélától?

Neeem.. a Mancikától? Ááá nem is,azt hiszem úgy találtam,ja találtam.

-te koma!

Ez a gyűrű, amit az exedtől kaptál a Lilikétől?

Jaaa... tényleg.

Na,hagyjuk:D

Miért is adta neked pont ezt?

Jó kérdés.

Lehet azért,mert megakart szabadulni tőle, és úgy hitte, úgysem találkoztok többet.

Lehet ez volt neki épp kéznél, azért.

Vagy tényleg elfelejtette honnan van,de akkor kihagy az agya.

Egyébként nem mindegy?

Nem az a lényeg, hogy azóta többször találkoztatok, járt nálad Magyarországon?

Szerintem igen.

Szóval ne akadj fenn apróságokon, és sok boldogságot nektek:)

2015. dec. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom mindig hordott egy gyűrűt, amit egy régi-régi exétől kapott, akit nagyon szeretett.

Úgy voltam vele, hogy ez egy emlék, a csaj a múlté. De minek kéne egy szép szerelemet elfelejteni? Lehet, hogy egy kapcsolat nem működik, de attól az életünk része.


És ki tudja, lehet, hogy az a gyűrű évek óta az élete része, mint az én exem esetében is volt. És már nem lényeges, hogy kitől kapta.

2015. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!