Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ennyire lesz_r mindent a barátom?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt, együtt is lakunk és azt érzem, hogy mindent lesz_r magasról. Mondok két példát.


Szülinapomra egy órát kértem tőle, konkrétan elmentem vele együtt az üzletbe és félreérthetetlenül ráböktem, hogy én azt az órát szeretném kérni. Szülinapomon meg amikor odaadta hát persze nem azt az órát kaptam, hanem egy tök másmilyet, mert amit én kinéztem magamnak, állítólag már nem volt az üzletben. Előző nap vette az órát, szóval csak úgy kíváncsiságból elmentem az üzletbe és érdeklődtem az óra után. Azt mondta az eladó, hogy azok az órák vannak, amik ki vannak téve. Aztán rákérdeztem, hogy esetleg meg tudná-e nézni, hogy biztos nincs-e belőle, mert nagyon szeretnék egy ilyet, elment a raktárba és jéé elémrakott vagy 10 darab olyan órát, hogy valaki biztos elfelejtette kitenni őket... Szóval nekem ebből a sztoriból az jött le, hogy a barátom kicsit sem érdeklődött az óra után, megvett egy másikat és cső...


A másik sztori meg, hogy baromi beteg lettem, annyira, hogy fel se bírtam kelni az ágyból. Megkértem a barátom, hogy xy gyógyszert, de legalább 3x elmondtam, hogy azt hozza, mert nagyon sok gyógyszerre allergiás vagyok. Persze, hogy nem azt hozta és persze hogy nem vehettem azt be, amit hozott... mondván, hogy hát olyan nem volt a patikában az eladó meg ezt nyomta a kezébe, hogy jó lesz ez is... Nem is az, hogy akkor elment volna másik patikába...


És rohadt idegesítő, hogy az ilyen dolgokban mindig ilyen szétszórt... Majd ha netán gyerekünk lesz és el kell mennie érte a bölcsibe, elhoz egy másik gyereket, hisz végülis holnap úgyis visszavisszük?


2015. dec. 11. 22:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja igen és ami a probléma, hogy ő maga nem ismeri be ha hibázik. Az órás történetnél konkrétan megsértődött és bevágta a hisztit, hogy legközelebb nem vesz nekem semmit. A gyógyszeres történetnél meg még én voltam a hülye, mert miért nem veszek előre gyógyszert, hogy mindig legyen otthon... Persze, nyilván ebben is van igazság, de a fő problémát ő se látja, az pedig ez a hozzáállása...
2015. dec. 11. 22:59
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ezek a sérelmek benned vannak, teljesen érthetőek. Viszont ezek nem olyan egetrengető borzalmak voltak szerintem, csak te szépen érleled magadban és saját magad hergeled egyre jobban. A baj akkor lett volna, ha nem hajlandó lemenni a gyógyszerért stb. Szegény lement, csak tényleg egy mulya alak, hát nem vagyunk egyformák, ha szereted, muszáj kompromisszumot kötnöd. A gyógyszeres dolgot például tényleg nem értem: ha nem volt az a fajta a patikában, de volt ugyanazzal a hatóanyaggal és azt adták neki, mit tegyen?

Szerintem meg kéne őszintén beszélned a barátoddal szemtől szemben ezeket a dolgokat, elmagyarázni neki, hogy ezek az ő szemében apróságoknak tűnnek, viszont te úgy érzed, hogy nem figyel rád és emiatt el fogtok távolodni, ha nem változtat.

A férfiak nem gondolatolvasók, ha nem mondod meg, mi a bajod, a haláláig rá nem jön :)

21/L

2015. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

Te ezzel még gyereket akarsz tervezni?:D

Inkább az ujj pasidat tervezgesd.;):D

2015. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Új*
2015. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ment az óráért kint volt? Nem.

Amikor a gyógyszerért ment volt olyan a patikában? Nem.

Haza vitt neked gyógyszert? Igen.

Szétszórt? Lehet. De nem hozna el más gyereket ezt mindenre értem!

2015. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Egyrészt minek neked óra? Talán nincs telefonod?


A gyógyszer meg a másik. Túlélted anélkül is, különben nem lennél itt, és nem boldogítanál minket... :D


Ha meg fel sem bírtál kelni a kádból, akkor hogy mentél el wc-re? Vagy az ágytálas megoldás ment? Kicsit sántítanak a dolgok. Ha meg pontosan olyan órát szerettél volna akkor miért nem mentél és vetted meg? Csak rinyálsz mint egy fürdőskurátor.

2015. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"A gyógyszeres dolgot például tényleg nem értem: ha nem volt az a fajta a patikában, de volt ugyanazzal a hatóanyaggal és azt adták neki, mit tegyen? "


Mondjuk azt mondja az eladónak, hogy "köszönöm szépen, de nekem azt mondták, hogy ezt az xy gyógyszert vegyem, ne mást".

További lehetőségek:

A.) Beül a kocsiba és elmegy egy másik patikába ahol lehet van.

B.) Megkéri az eladót hogy legyen kedves utánajárni, telefonnal vagy számítógéppel, melyik patikában van ilyen gyógyszer (én is voltam már így sokszor és mindig utána tudtak nézni). Majd kocsiba beül, elmegy és megvesz.


Ez tényleg olyan nagy dolog?

2015. dec. 11. 23:12
 8/23 A kérdező kommentje:
#6, jó hülye vagy. Nem mindegy neked, hogy nekem minek egy óra? Gyógyszert meg hozott nekem más, de azért köszi, majd jussanak eszedbe ezek a sorok, amikor majd te leszel olyan beteg, igen, a wcre is alig bírsz majd kimenni. Előbb járd már ki az általánost, mert látom az értő olvasásnál még nem tartasz.
2015. dec. 11. 23:16
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
#8 Egyszer leestem a lóról, 1 hétig csak hátrafelé tudtam járni, mégis bementem dolgozni. A kőkorban már nem élnél. :)
2015. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Az óráson kiakadni , mert nem azt vette meg amelyiket kinézted , inkább örülnél ,hogy vesz ajándékot kicsit ön központú vagy , hogy csak az a jó amit én választok magamnak , abba mi az ajándék mi a meglepetés? Semmi én a párommal 3 éve élek együtt és sose csináltam azt hogy megmutattam mit akarok , hanem ha valamit szerettem volna csak felhoztam h szeretnék egy táskát ,de annak örültem amilyet vett pontosan sose mutattam meg . A gyógyszer meg olyan , hogy pl a páromnak én is mondtam egyszer h ezt vegyen nem azt vett mert elfelejtette és mit csináltam mondtam neki nem baj , mert a párod nem mulya csak lehet h feledékeny és emlékezet arra h órát szeretnél de arra nem hogy pontosan melyiket , és lehet hogy nem gondolta hogy ilyen önző vagy hogy csak annak örülnél amit te választol.Meg a gyógyszeres ha allergiás vagy gyógyszerekre akkor jobb ha magad járkálsz a gyógyszereidért..
2015. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!