Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök folyton vásárolgatna?

Figyelt kérdés

Ha havonta egyszer 3000Ft-ért rendelne magának kozmetikumokat.

Ha ezen felül nem költ, csak a legszükségesebbekre.

Általában dolgozik, ha épp nem, akkor meg a megtakarításából költ.


Ti is kiakadnátok, hogy 3000Ft havonta kuka?

(nem írtam el, háromezer)


2015. dec. 12. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd is tett ki itt kérdést. Hogy 3000ezret nem enged költeni a párja, vagy ott az ajtó. Véletlen nem te vagy?
2015. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3000Ft havonta kuka?

Akkor igen.

De ha használja azokat a cuccokat akkor miért lenne kuka?

Igen szegényes agyi berendezésre vall, ha vki csak a saját szempontjából nézi a dolgokat. Az h egy férfinak nem kell sminkelnie, az egy dolog de miért lenne ettől az még fölösleges egy nőnek?

Pláne 3000 Ft az semmi. Egy este alatt eliszom. A háromszorosát is simán. Na az, tényleg kuka. Vagy ha Androidos telót veszel pl, az tényleg kuka. Vagy ha elmész nyaralni és sz.r az idő épp. Vannak dolgok amik 100szor ennyibe kerülnek és tényleg fölöslegesek.


Igencsak gondok vannak itt a mértékekkel.

3000 Ft / havonta 1x = folyton vásárolgat? Nálama folyton jelentése minimum heti szint.


Btw 3000 Ft-ot olyan 14 évesen költenek a nők kozmetikumra, 20on felül ha van munkája egy átlag nő havi 20.000ret költ kozmetikumra, feltéve h minőségi terméket használ. És még többet ruhára.

2015. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Havi 3 ezer forint az mióta jelent folytonos vásárlást? Nekem havi szinten kb. 10 ezer megy el a kozmetikumokra, pedig nem is festem magam, csak szeretek ápolt lenni.
2015. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam kb 10-15ezer hussan el havonta, és ha nem vezetném a kiadásaimat, akkor úgy érezném, hogy ez csak úgy elrepült.


3ezer forint használati dologra? Az mióta "vásárolgatás"?


Egyébként meg miért zavarna?! Az ő pénze, arra költi amire akarja.

2015. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!