Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak. Ti a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Ti a barátnőtök mellett mikor kezdtetek el más lányt is nézegetni? 20l

Figyelt kérdés
Csak megnézni. Esetleg van olyan pasi, aki nem foglakozik más lánnyal egyáltalán, nem méricskél más nőket? Vagy miután felszállt a rózsaszín köd, jön a nézegetősdi?
2015. dec. 4. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A rózsaszín köd után automatikusan jön a nézegetősdi(ösztön...)
2015. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért akarjátok egyesek ezt elvárni, mi ebben a jó? Sosem fogjátok fel, hogy az csak nézelődés méricskélés, nem járhatunk becsukott szemmel se a nők se a férfiak.Mindenki eljátszik gondolatban a másikkal időnként, de amíg odahaza mindent megkap és mindenki boldog addig csak a nézelődés marad.
2015. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetes hogy megnézek más lányokat is ha van barátnőm,nem tudok nem utánafordulni egy jó popsinak vagy úgy ámblokk szemügyre veszem a szép lányokat:)
2015. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én semmit sem várok el. Kíváncsiságból kérdeztem.
2015. dec. 4. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarok más lányt ha szeretem a barátnőm. Ha valaki szép és észreveszem, természetesen nem fordulok el, de utána megölelem a barátnőm mert őt nagyon szeretem :)


/most nincs/

2015. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező pasija elég feltünően csinálja,különben nem vette volna észre!

Sajnos vannak ilyen bunkó parasztok!

2015. dec. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Mindig is... Az ember hűséget fogad nem vakságot... Én sem sértődök meg ha a párom megnéz mást... Sőt, volt olyan párom, hogy kibeszéltük, vagy még ha nem vettem észre akkor meg szólt is, hogy "nem igaz hogy nem látod"... Aztán nevettünk egy jót...
2015. dec. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig a hűség a szemmel kezdődik. Divatos ez a mondás, hogy "hűséget fogadtam, vakságot nem", de vakság nélkül nincs hűség. Minden megcsalás a szemmel kezdődik.

A Bibliában van egy férfi, aki felismerte ezt, és ezt mondta:

"Szövetséget kötöttem szemeimmel, hogy fiatal lányokra nem nézek vágyakozva."

Ma is vannak ilyen férfiak, de ehhez tudatos döntés kell.

2015. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!