Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem értem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a barátomat, vagy én reagálom túl? Szünetet tartsak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy távkapcsolat. A héten most tudtunk találkozni, tegnap mentem hozzá, Ő ma reggel dolgozott délutánig, de megvártam. Erre fel, hogy Ő megy a haverja bulijába vmi szülinap, és hogy ne haragudjak rá de most ez van. É holnap dolgozom, de ma még együtt lehettünk volna. Amúgy mindent megtesz értem semmi baj a kapcsolatunkkal, de annyira rosszul esett nekem, nem tudom hogy álljak hozzá ezek után. Nem akarok egy sárkány lenni, de még most sem hiszem el hogy elment, én meg hazajöttem.
2015. dec. 12. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél vele?
2015. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztm a távkapcsolatok értelmetlenek a legtöbb esetben.

N/24

2015. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!