Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudod kezelni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudod kezelni, ha a párodnak korai magömlése van?

Figyelt kérdés
A nőket szeretném erről megkérdezni. Mit lehet azzal a helyzettel kezdeni, ha emiatt a férfinak önbizalomhiánya van, kevesebbnek érzi magát? Pedig ez egyáltalán nincs éreztetve. Sőt! A női oldalt türelem és kedvesség jellemzi.

2015. dec. 13. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmehet pszichológushoz és dolgozhat az ügyön. Türelmes lennék, nem zavarna nagyon, de ha őt zavarja, tenni kell ellene.
2015. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj Cimbora!

Tudom nem vagyok nő, de leírnám, h pasiként ezt hogy oldottam meg.

Én is sokáig jártam ebben a cipőben. Noha egy barátnőm sem éreztette ezt velem, ennek ellenére rossz érzésem volt mindig.

Én úgy oldottam meg, hogy nagyon figyeltem magamra. Amikor már éreztem, h közeleg, lassítottam. Eltereltem a figyelmem, a párom más porcikái felé szex közben.

Két hónap alatt el is múlt. Most már néha a barátnőmnek meg kell dolgoznia, h én is elmenjek, amiről mondta is imádja :D

Ja és ennek már 2 éve, azóta megszűnt ez a problémám. Remélem segítettem valamit az én tapasztalatommal.

2015. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm!

És a barátnőd ebben hogyan tudott segíteni? Én vagyok a nő.

Mert a barátom most az "inkább bele sem kezdek" életérzést csinálja, már másfél hónapja. Nekem nagyon hiányzik és szeretnék is vele lenni, de ha nem gyakorol, akkor hogyan várja, hogy jobb legyen?

Azt mondja, hogy köztünk a szex "túl korai volt" és "nem készült fel eléggé".

2015. dec. 13. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm úgy segített, hogy türelmes volt. Mindig éreztettem vele ha nagyon belelovalta magát. Olyan vagy pózt váltottam, vagy épp a hosszasan csókoltam, vagy más testrészével "játszottam". Amíg az orgazmusközeli érzés el nem múlt, de az erekció még megvolt.

Majd ismét in medias res :D

Aztán szépen lassan ez a dolog megszűnt ;)

Másszóval, amikor már látod a pasidon hogy mindjárt elmegy, lassítsatok a tempón. Ha kell álljatok meg, elvonod a figyelmét a közeledő org.-ról, utána ismét.

Nálunk ez működött ;)

2015. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!