Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok egyaránt. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok egyaránt. Volt már valakinek hasonló? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmmel 4 éve (most december 4-diken volt az évfordulónk) vagyunk egyutt. 3 éve már együtt is élünk. Nagyon Szeretem őt, de most azt mondja, hogy nem tudja mit akar. Mondta, hogy már nem úgy szeret mint régen.. Én pont ellenkezőleg, jobban szeretem őt mint régen! Minden nap próbáltam úgy csinálni, higy Neki jó legyen. Nem tudom most mi tévő legyek!?! Én mr vele képzeltem el az életem. Gyűrűt is kiválasztottam.. Valkinek volt már hasonló? Mit tett?

2015. dec. 13. 12:57
 1/8 RRR ***** válasza:

adj neki időt

és

tedd magad takarékra

2015. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rád unt.Persze nem fogja beismerni,majd rád keni az egészet,hogy nem bátntál vele úgy,ahogyan kell.

Biztos van neki már kiszemelt is.

Majd meglátod.

2015. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltatok már hasonló cipőben? Nemetekek írjatok utána plíz!
2015. dec. 13. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen,a mi esetünkben én vagyok a nő és elegem van belőle!

A hülye gyerekes viselkedéséből,a nyavalygásból,hogy százszor kell elmondanom valamit,de akkor se érti,a piti kis hazugságaiból és még sorolhatnám!

Egyszer mindenkinél betelik a pohár!

2015. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömék most válnak 4 év után, az asszony belefáradt a srác hülyeségeibe, késő, ez a hajó elment. Semmit nem tehetsz.
2015. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sosem hazudtunk egymásnak! Ha ez a hajó tényleg elment akkor nincs értelme már semminek sem... Ha az akivel mindent elkepzeltel elmegy akkor mar minek a let...
2015. dec. 13. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit nagyon a szőnyeg alá söpörtetek, mert ez biztos, hogy nem hirtelen váltás, hanem fokozatosan alakult ilyenné a helyzet.

Adj neki időt, és meglátjátok. Ha menni akar, megy, akármit teszel, inkább esküvő előtt, mint utána.

Egyébként ha megy is, akkor se ess kétségbe, akik összetartoznak, nem kerülhetik el egymást, akik nem, azoknak meg idővel jön más, aki mellett az ilyen csak egy rossz emlék marad idővel.

2015. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog elhagyni. Mondtam neki, hogy szánalomból és/vagy sajnálatból ne maradjon velem! Várok. Nem tudok mit csinalni. Amikor láttam, hogy valami baj van, akkor mindíg kérdeztem, de vagy munkahelyi volt vagy nem akart beszélni róla. Nemtudom
2015. dec. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!