Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy a pasi nem képes második menetre?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Újra kell töltődnie :P
2015. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De fel ora pihi után?
2015. dec. 13. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:

annyi általában elég fél óra, de ez több mindentől függ! :D

meg van megszakításos módszer is! Mikor elmész de nem rendesen mert megszakítod,és utána rögtön tudod folytatni..de ez is több mindentől függhet és nem mindig jön be! :D

2015. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha rendesen elmegy, és utána nem képes újabb akcióra, akkor a nőt nem kívánja, vagy van ilyen is?
2015. dec. 13. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Az is előfordúlhat, de ez inkább biológiailag van így,nem jó szó h nem kívánja de ez is több mindentől függ! mikor ment el utoljára ilyesmi!

Elmentem és utána még kényeztetem a nőt addig vagy csak fekszünk aztán kis idő múlva kényeztetem és ő is rám mászik orál ilyesmi akkor lehet újra de ez megint több mindentől függ és egyén és helyzetfüggő!

2015. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Van...Álltalában olyankor szokott előfordulni egyeseknél, ha túlságba is erős orgazmusuk volt...Mármint a férfiaknak...És ez fordítva is igaz...Minnél több menetet bír egy ürge egymás után az ágyban, annál biztosabb az, hogy csak "enyhe fokozatu" orgazmusai voltak...Szóval hölgyeim, van egy olyan meglátásom, hogy olyankor lehetnek önök leginkább magukkal megelégedve, ha a férfipartnerük EGY, de kiadósnak tünő orgazmus után hosszú percekig, ne adj isten akár 1-2 óra időtartamig bezáróan nemigazán akcióképes...
2015. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én egy rendes, kiadós dugás után csak egy szál cigire vágyom...
2015. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm a válaszokat! Megnyugtató! Első kiadós dugás volt....csak Megijedtem hogy miattam nincs második merevedés
2015. dec. 13. 18:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Korotok mennyi egyébként?
2015. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tuti ilyen 17 - 24 felállás!
2015. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!