Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt h szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt h szakítanom kell?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt nem találkozunk valami sűrűn a suli véget mindketten tanulunk kb. heti fél napra találkozunk ez volt h vizsgaidőszakokban elő fordult párszor, most valahogy még is mély ponton vagyok hiányzik is meg van h nem, ha itt van örülök de hamar felidegesít veszekszünk sokszor azon gondolkodom h szakítok de tudom h hülyeség lenne mert szeretem. De valahol meg azt érzem h sok mindenben különbözünk ingereljük egymást tehát veszekszünk én egy jó kapcsolatot nem így képzelek el, ha nem úgy h boldog vagyok ide-oda járunk kiegészítjük egymást de az elmúlt pár hóban nem tudok kiigazodni magamon. Amihez az is hozzá járul h ha otthon töltsük a hétvégét akkor minden oké de ha el kell menni valahova vele akkor úgy érzem h nem érzem jól magam el veszi a kedvem, valami mindig történik ami végett nem jön össze. Ez csak egy szakasz vagy szerintetek már csak felesleges idő pocsékolás, amit csinálunk és le kéne zárni?Szeretem, de akkor mért gondolkodom szakításon?????Nem értem az egészet!! Voltatok már így és megoldódott ??

#párkapcsolat #szakítás #nem érzem magam jól vele
2015. dec. 13. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
21/L
2015. dec. 13. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Fúha, nehéz helyzet. Na, hát egyrészt az érzéseidre jó hallgatni. Na, hát most mondhatnám azt is, hogy nem véletlenül érzed azt, hogy szakítanod kell, viszont szereted őt, tehát ekkor meg nem kellene. Szóval én azt hiszem, hogyha szeretitek egymást, akkor meg fogjátok oldani a dolgokat. Mert pl volt az az idős házaspár, karöltve mentek, kérdezte őket valaki, mi a titka annak, hogy már 50 éve együtt vannak, és akkor mondták, hogy "Tudja, mi abban az időben nőttünk fel, amikor ha valami elromlott, nem eldobtuk, hanem megjavítottuk." Hát hogyha pl veszekedni akar veled, akkor átmész egy másik szobába azzal a szöveggel, hogy nem akarok veszekedni veled, szeretlek. És akkor otthagyod. Nem kell a konfliktusoknak lehetőséget, színteret adni, hagyni. Ha igazán összevalók vagytok, akkor találtok valami megoldást, de hát ez a fásultság meg amúgy ami néha rádtör, lehet hogy a nyomott korhangulat miatt van, és ennek nem ő az oka. Amúgy próbáld meg azt is végiggondolni, hogy kibírnál -e még te is így mellette 50 évet, hogy lehet-e ő életed nagy szerelme, stb, már arra az eshetőségre, hogyha nem tudnátok a dolgokat megoldani, konfliktusokat felszámolni. De inkább vedd úgy, hogy számoljátok fel, meg amíg nem egyértelmű, hát, valahogy rá kéne jönni , mert csak végiggondoltan, mindent figyelembe véve lenne szabad döntened. De amúgy meg hát itt lehet, hogy az ész diktálná, hogy csak úgy lesz békesség, hogyha külön vagytok, de amúgy hát nem tudom, mert hogyha meg érzelmileg megvisel... Akkor végülis érzelmileg is, de érzelmileg pedig ott van még az is, hogy szereted. Szóval hát nem tudom, szerintem adj még magatoknak egy kis időt, próbáljátok megoldani, a konfliktusokat felszámolni, és akkor majd kiderül, hogy mi lesz; mert szerintem ,ha szerelmes vagy belé, és nem csak az van, hogy félnél az egyedülléttől, akkor szerintem vele kéne maradnod. De mondjuk én nem tudom, mert sok tényező van ám.
2015. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon fiatal vagy szerintem, hogy "tűzön-vízen-mindenképpen-bármi áron" tarts fent egy kapcsolatot. Ha nem működik, ha nem okoz fenomenális boldogságot a kapcsolat, akkor nem kell erőltetni. Elengedni is meg kell tanulni a dolgokat nem csak megtartani.
2015. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na,mizújs azóta?
2018. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!