Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti egy-két találkozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy-két találkozást elegendőnek tartanátok?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, 40 évesek elmúltunk. Párom sokat dolgozik, néha túlvállalja magát, hiába kérem szánjon rám több időt, semmi nem változik. Van hogy csak egy-egy órára futunk össze, heti kétszer, hétvégén kicsit többet. Nem is beszélünk minden nap. Többször jeleztem nem jó így, nekem kevés, de süket fülekre találtam. Úgy tűnik, mintha neki mindegy lenne...úgyis jó, ha tudunk találkozni, úgyis ha nem. Ma kiborultam kicsit, megírtam neki, hogy egy nagy semmi ez a kapcsolat így. Kiborulás oka, hogy a hétvégén nem találkoztunk. Nem is válaszolt. Jogosan várok el többet, vagy tényleg ez így rendben van?
2015. dec. 13. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Számomra ez még egy új kapcsolat elején is igen csak kevés, nemhogy 2 év párkapcsolat után.
2015. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te többet igényelsz, és vele erről nem lehet beszélni, nem akar tenni ellene, akkor lehet, hogy nincs értelme a kapcsolatotoknak. Mi jelenleg a párommal másfél-kéthetente tudunk találkozni, mert mindketten a következő félévben diplomázunk és nagyon meg kell hajtanunk magunkat. Ennyi fér bele. De mind a ketten hasonló igényekkel rendelkezünk arról, mennyit szeretnénk egyébként együtt lenni.
2015. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
abszolút nem... mi nem élünk együtt, de így is több időt töltünk együtt, mint külön. más városban lakunk, de megoldottuk, hogy így is ott tudjak lenni nála több napot, nem csak hétvégén. a gond az, hogy a barátodnak nincs igénye többre... szerintem keress mást, mert így csak vergődni fogsz.
2015. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!