Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne így legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Én 20, párom 35(jó, soknak tűnhet, de most ne a korkülönbségen legyen a hangsúly, nem azért írtam le). Hajlamosak vagyunk mindketten átesni a ló túloldalára, ami az internetet illeti(ha a másiknál vagyunk, előfordul, hogy a neten böngészünk mindketten és a megtalált cikkeket, videókat mutogatjuk egymásnak), de talán nem is ez a probléma, bár fene se tudja. Másfél éve vagyunk együtt, semmi veszekedés, csak egyszerű problémafelvetés-megbeszélés típusú a kapcsolatunk. Az első évben a szex is rendes mennyiségű volt a minőség mellett, havi 8-10 alkalom, ez mára már 3-4-re csökkent, jó esetben 5... Soha nem voltunk együtt, mikor nekem megvolt, talán ez is fontos lehet...

Mostanában valamiért nem érzem azt, hogy ő annyira szeretné, hogy legyen valami, habár ez is visszavezethető, valamilyen szinten fél, hogy a fogamzásgátló nem teljesen véd, talán ezért is kezdeményez kevesebbet? Persze én is kezdeményezek, de gyakran fáradt munka után, és sokszor előjön a fejfájása is, ilyenkor nem akarom ezzel zargatni.

Vagy talán engem nem kíván úgy, mint eleinte? Az alkatom a megismerkedésünkkor is olyan volt, mint most, 70 kg 165 cm, tehát ez sem lehet gond, pláne mivel szereti is, hogy van rajtam mit fogni(persze normál kereteken belül).

Egyébként most kezdtem az egyetemet, talán fél is, hogy megismerkedek mással? Vagy azt várja, hogy én többet kezdeményezzek(a fejfájások és fáradtsága ellenére is)?

Nem vagyok követelőző sem, ha kapok tőle valamit, akkor annak nagyon tudok örülni, de mivel én nem keresek, többnyire ő állja a programok költségeit(elmegyünk beülni valahová, elmegyünk kajázni stb.), én pedig úgy érzem fair-nek, hogy a tabletta árát próbálom állni, ne csak ő költsön a kapcsolatunkra.

Emellett egyébként évfordulónkkor én vettem neki ajándékot, ő nekem nem vett, nem is készített, nem tudom, ez jelenthet-e valamit(mondjuk engem különösebben nem zavar, csak összességében nem tudom, hova tegyem ezt az egészet).

Szóval igazából az lenne az én kérdéssorom, hogy miért csinálhatja, amit csinál, és ha ez az én hibám lenne, hogyan tudnám felpörgetni a kapcsolatot?


Előre is köszi mindenkinek !


2015. dec. 13. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon monoton ahogy èltek felkène dobni utazás programok kitörni az internet világából,lehet 1butus kis csitrinek tart aki kielègül a netes dolgokkal,mutasd meg neki tele vagy èlet kedvel ötletekkel programokkal,valamint tedd fèltèkennyè ha felfigyelnek mások is rád akkor beindul nála a fèltès ès akkor hidd el nem fog fájni a feje ;) mert nem akar elvesziteni
2015. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A féltékennyé tétel igazából akármikor meglehetne, mert a suli 90% csaj, vannak néhányan srácok is, így ha egy lánysuliban felfigyelek egy srácra, az nagy gáz lenne úgymond. Viszont ez egyikőnknek sem kenyere, nem szeretném bántani ilyenekkel, mert tudom, hogy tényleg szeret, érzem is a mindennapokban is, de talán tényleg ez a monotonitás lehet a baj... Hétköznap én suliban, ő dolgozik, este valamelyikőnknél találkozunk. Hétvégente szombaton ott alszom, dél körül hazajövök(minden alkalommal, amikor találkozunk hazakísér, kb negyedórára lakunk egymástól), ha nem kell tanulnom, akkor vasárnap délután is, és ez tényleg minden héten így megy... Csak lehúzni meg anyagilag nem akarom, hogy most ide vigyél el, oda vigyél el, mert jóformán vonatra/buszra sincs pénzem.
2015. dec. 13. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Röviden?

Beszélj vele, hogy ezt érzed, és kérdezd meg, hogy bántja-e valami...

2015. dec. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kellett neked összeállni egy latin viszonyokhoz képest apádkorú pasassal!Mit vártál,hogy egyenrangú félként kezel és nem lesznek generációs problémák?Jó voltál jó pár kefélésre,de már kezd laposodni a libidó és kész!Ha minden igaz, prostikénttekintett rád,ahogy elnézem,mert évfordulóra ajándékot nem vett,de minden mást fizetett.
2015. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lassan 4 éve vagyunk együtt, és távkapcsolatról van szó, heti 1-2 napot látjuk egymást, mégis többet szexelünk még mindig... Viszont ha ilyen problémám lenne, nekem biztos nem az lenne az első, hogy gyakorira kiírom, hanem hogy megpróbálom VELE megbeszélni. Egyébként emberfüggő is nyilván, de szerintem a munka nem befolyásolja ennyire. Igen, sokszor fáradt az ember nap végére, de tudod, ha valaki akar valamit, talál rá megoldást, ha pedig nem... akkor kifogást. A gyógyszernek sem kéne gondot jelentenie, azt eleve azért szeded, hogy ne legyen gáz, de ha fél tőle, akkor még mindig húzhat gumit, és le van tudva. Szóval nem valószínű hogy ez hátráltatja. De mi csak találgatni tudunk, ezt vele kell megbeszélned, nem tudod kikerülni. Talán épp itt az ideje az első veszekedéseteknek.
2015. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!