Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel depressziós volt, hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel depressziós volt, hiba volt beleegyeznem?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy kapcsolatom egy olyan lánnyal aki depressziós volt, sajnos erről erről egyikünk sem tehet a családjában ez örökletes, pszichiáterhez is jár és diagnosztizált probléma nála. Ezzel együtt szerettem és próbáltam segíteni neki, de sajnos gyógyszerelvonásra került és súlyosan romlott az állapota. Az utolsó hét elég nehéz volt és hétvégén mikor találkoztunk elmondta hogy ezt velem együtt már nem tudja csinálni úgy hogy mindkettőnk érdekében szakít velem. Én belegyeztem mert abban a percben úgy tűnt hogy döntésképes állapotban van. Pár napja írtam neki, hogy nem hibáztatom és nem vagyok dühös rá és tudom hogy jó ember, de még mindég nem írt vissza. Úgy érzem cserben hagytam.

2015. dec. 13. 22:45
 1/2 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nem hagytad cserben, ő akarta, hogy vége legyen nem? Erőszakkal meg úgysem maradhattál volna vele. Szóval próbáld meg elfelejteni és ne hibáztasd magad.
2015. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon érett dolog volt veled szakítania. Aki depressziós, annak pont, hogy támogatásra lenne szüksége, ő meg megszakítja veled mégis a kapcsolatot, hogy ne húzzon le.

Tartsd tiszteletben a döntését.

2015. dec. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!