Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem volna a hiba?

Figyelt kérdés
Szval a barátnőmmel több mint 4 hónapja járunk. A 4 hónap alatt 1x sem láttam kiöltözve(ahogy egy randin szokás), ez még annyira nem is vészes, de Két hete volt a barátnőjének születésnapja. arra felvette a legcsinosabb ruháját és szépen kisminkelte magát. Ezt neki szóvá tettem és azt mondta h nem megyünk olyan helyre ahova ki kellene öltöznie olyan ruhába. Mai nap volt az én névnapom reggel felköszöntött sms formájában. Még délután feltette a kérdést h nem e megyek át hozzá én azt mondtam h nem. Így nem is találkoztunk. Ez volt a névnapi ajándékom tőle. Egy hete azt mondta h a barátnőjét és engem egyformán szeret.De én úgy érzem h őt jobban. Ezt csak én fújom fel ? Vagy mit csináljak?
2015. szept. 9. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
"Ez volt a névnapi ajándékom tőle." - arra nem gondoltál, hogy azért hívott át, hogy átadja az ajándékát? Esetleg valami meglepetés vacsival, extra szexszel, vagy olyasmivel várt volna, amit csak ott tudott átadni? Te meg hisztizel, hogy nem kaptál semmit...
2015. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de nem igazan ertem hogy miert is?:) Igen, valoszinu hogy kicsit tulliheged a dolgot. Persze szebb lett volna ha a baratnod akart volna hozzad atmenni hogy felkoszontson, es ez jogos is, de a kioltozos dolgot nem ertem. Masreszt pedig szerintem a bizalom jele ha nem sminkel, en is csak tobb honap jaras utan jutottam el a "tetszeni akarok neki jezusom nehogy lasson valami agyonsminkelt szep csajt" gyerekes allasbol addig hogy megbizzak benne es igy magamban is :)
2015. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lett volna semmi olyan ajándék. Mert ha én megyek akkor otthon van az egész családja és a kis öccse is akivel általában ha ott vagyok vele kell lenni
2015. szept. 9. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

A kiöltözésre való féltékenység jogerőre emelkedik abban az esetben ha más pasik is voltak a buliban.


De egyébként is kiábrándító ha mindig csak mackónadrágban zsíros hajjal csoszog át hozzád kb. mint más 30 év házasság után


Ha meg ilyet szólna a csajom hogy a barátnőjét ugyanugy szereti mint engem megmondanám neki hogy akkor basszál vele és kihajítanám a pi.csába

2015. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
77%
Na az már igaz, ha úgy szeret mint amennyire a barátnőjét, az gond. :D
2015. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hiba nem a te készülékedben van szerintem. A csaj nem vett téged komolyan, ennyi. Zavard el, bújjon a barátnője sejhajába, te meg keress normális nőt.
2015. szept. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biszex a csaj, de inkább leszbi felé hajlik jobban.
2015. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!