Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy nem való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nem való nekem a monogámia? Ha igen, miért érzem úgy hogy szeretem?

Figyelt kérdés

vagyok valakivel fél éve, és nem is beszélek egyáltalán más férfiakkal 2 hónapja. csak ő van számomra, össze is költöztünk, már mondtam neki hogy szeretem, mindig a kedvében járok, nem is hordok rövid ruhákat mert nem szereti meg ilyenek. minden este több fogást főzök, nem veszekszünk, stb. szóval mindennek tökéletesnek kéne lennie, de nekem folyton azon jár az agyam, hogy mennyi pasival hagytam abba a flörtölgetést csak miatta.

már a házasságról is beszéltünk, és nagyon megijedtem, mert nem tudom hogy elpazaroljam-e a fiatalságom egyetlen férfire. én szívesen találkoznék másokkal is (na nem azért, hogy hátha jobbat találok, mert ő nekem tökéletes), de nem akarom Őt elveszíteni.


2015. dec. 14. 03:59
 1/3 anonim ***** válasza:

én is így voltam, hány éves vagy?

szerintem akkor nem ő az igazi.

2015. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23. az előtte levő több évig volt, ő biztosan csak azért mert jól megvoltunk együtt, de itt most mást érzek
2015. dec. 14. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:

>és nem is beszélek egyáltalán más férfiakkal 2 hónapja

Ez baj. Attól még, hogy párod van, nem szűnhet meg a másik nem.


>mennyi pasival hagytam abba a flörtölgetést csak miatta

Egy jó kapcsolatba szerintem némi flörtölgetés belefér, ha biztosak vagytok egymásban.


>én szívesen találkoznék másokkal is

Ez most csak ismerkedés, baráti találkozás lenne? Ha jól értettem, igen. Ez nem baj, ahogy írtam feljebb is, nem szűnik meg a másik nem, miért ne találkozhatnál más férfiakkal? Persze akkor, ha a párodnak megadod a kellő megerősítést, hogy nem kell féltékenykednie.


>nem is hordok rövid ruhákat mert nem szereti meg ilyenek

Szóval ennyire féltékeny típus? Nem hordhatsz rövid ruhákat, nehogy mások megnézzenek? Nem hiszem, hogy ez jó dolog. Ennek max. büszkeséget kéne kiváltania, nem féltékenykedést.


Szóval hogy is van ez? Ennyire féltékeny a párod? Hogyan és miért alakult ki ez így, hogy nem találkozol és nem beszélsz más férfiakkal? És miért a monogámiáról beszélsz? Most akkor csak ismerkedni, barátkozni akarsz másokkal, vagy többet is?

2015. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!