Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem enged el a párom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged el a párom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok lassan két éve együtt a párommal.Szeretem nagyon jó ember.

De nem mehetek el sehova,ha hivnak engem.Ő elmehet a haverjaival,de én most pénteken nem a volt oszt.társakkal akik többnyire fiúk.Egy kis kávézóba lennénk.

Soha nem volt,aki elhivna ilyen helyre,zárkózott lány vagyok,jó lenne kimozdulni.

de nem enged, mert féltékeny,előzője átcseszte,őt elengedte mindenhova megis csalta 6x kb.Igy bizalmatlan irányomba,de igy meg elnyom.Mit tegyek?



2015. dec. 14. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lefürdesz, felöltözöl és kisétálsz az ajtón. Majd hajnalban hazamész. Felnőtt ember vagy nem?!
2015. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a nem komplett ha hagyod, hogy ne engedjen el. Fogod magad és elmész. Ráadásul kétszínű is. Milyen dolog már, hogy ő elmehet mindenhova, de neked sehova sem szabad??? Kezdj el patáliázni, hogy biztos ő is megcsal, ezért jár el annyit.


Ha pedig bizalmatlan, akkor jövője sincs a kapcsolatnak. Meg lehet neki mondani nyugodtan, hogy ha annyira meg akarnád csalni, simán meg lehet azt tenni suliban/munkahelyen is.

2015. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmész, pont. Ha cirkuszol, szakítasz. De ne hagyd, hogy elzárjon az emberektől.
2015. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Felöltözöl és mész.

Mit csinál? Megver? Visszatart?

Amúgy ha elnyom ennyire, meg is érdemled.

2015. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem enged? Miért ő mondja meg, hogy mit lehet és mit nem? Elvileg a párod, társad, nem az aki beszabályozza az életed és parancsolgat.

Én leülnék vele, és elmondanám, hogy ez az életem, eljárkálok otthonról ahogy mindenki más, de ez nem egyenlő a megcsalással, és nem az ex vagyok. Ha ez nem tetszik, nem tud bízni bennem, nem maradnék vele.

2015. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Sokan osszák itt az észt, de kíváncsi lennék hányan engednék el a párjukat egy olyan társaságba, ahol az ellenkező nem van többségben.


Persze nem jó ha gátol, de érthető, ha már egyszer megsütötte a száját a kása.

2015. dec. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

NEM, NEM JÓ EMBER!!!!

Egy önző,önbizalomhiányos, ZSARNOK. Ja és NEM SZERET!!!!!!!!

A szeretet ettől igen messze van.

Ne várj csodákra, LÉPJ.. LE mihamarabb.

Amúgy mi az, hogy nem enged? Lebilincsel???

Na jó, a Te xar választásod végülis...

2015. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Bocs,hogy régen voltam.Eléggé önbizalomhiányos emberke ahogy én is.Nem ver,nem agressziv ember.Nyugodt,kiegyensúlyozott.Előző kapcsolata majdnem 10 évig tartott,kiderült a csaj többször megcsalta.Elengedte egyedül bulizni ilyenek,Engem meg félt,mert a hely,ahova szerettem volna menni(sulis dolog)eléggé fiús-ahogy irtam pár lány lenne..

Szeretem,mert kedves velem stb,egyedül az nem tetszik,hogy nincs szabadságom úgymond.Ő most is elment haverokkal sörözni,kb 3 órára ér haza.Én meg idegeskedek és egyedül vagyok,közben lehetnék kávézóba is.

De nagyon szeretem,nem rossz ember

2015. dec. 18. 20:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ritkán jár el,havi talán 1.
2015. dec. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!