Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van rendjén ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van rendjén ha a párom nem nem enged el egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Csak egyetlen 1 napra mennék az egyik barátommal és húzza a száját mert nem tetszik neki,tiltakozik ellene. Általába véve nem járok nagyon sehova mert dolgozom, kivéve ilyenkor a nyáron pár helyre szórakozni a régi barátokkal. A barátnőm ismeri őket, de így is cirkusz van ha csak elakarok menni valahova.

2015. júl. 3. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A személyes szabadságodban nem korlátozhat, hacsak nem rendőr. :)
2015. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyaltalan nincs rendjen, akkor sem lenne rendjen, ha tobb napra mennel.

Csak azt lehet korlatozni, aki hagyja, szerintem ne hagyd :)

26/N

2015. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb mértékben sincs rendjén. Ki akar sajátítani, uralkodni feletted, amit vagy tiltással, vagy érzelmi zsarolással ér el. Miért, egészen pontosan mi történhetne ott, amitől tart? Nem bízik benned, és az ilyen emberek általában magukból indulnak ki.
2015. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Fiú vagy lány vagy ?

Nem lehet a te haverod pont ellenkező nemű és ez zavarja?

2015. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem ellenkező neművel megyek. Ha úgy lenne azonnal szakítani.
2015. júl. 3. 11:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, ha pedig hisztizik akkor is menj el.

Szerintem egy kapcsolatban nem kell a másikon csüngni a hét minden napján. És nem kell az engedélyére sem várnod, nem az anyukád.

2015. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Féltékenységből nem enged, vagy csk félt? Ha féltékenységből korlátoznának bármiben, azon kiakadnék, de pl az én férjem nagyon félt, hoyg bármi bajom esik, biztos nem engedne egyedül egy fesztiválra, ahol egy csomó részeg meg drogos van és bármi történhet...
2015. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hideg ráz attól, hogy a "párom nem enged" - akkor is, ha most éppen leányzó a smasszer.

Nem fér az bele semmi emberi kapcsolatba....


Nem vagyok ilyen, de max. annyit mondanék, hogy nem örülök, ha elmész - de hát miért kéne, hogy zavarjon?????

2015. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

Talán elhanyagoltnak érzi magát és nem szeretne még távolabb érezni magtól.

Ezzel együtt, közöld vele, hogy ne cirkuszoljon egyetlen nap miatt. Szórakozni mész mert neked ez jó.

Én még örülnék is, ha a barátnőm fesztiválra menne, legalább elmesélné az élményeit.

2015. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!