Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom társkereső oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom társkereső oldalakon cseveg. Hogyan kellene ehhez viszonyulnom?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, és már ez nem először probléma.

Még ősszel léptem be véletlenül az e-mail fiókjába, és ott találtam a twoo-ról jött leveleket. Beléptem, és láttam, hogy random csajoknak írogat. Semmi komoly, csak ilyen ismerkedős szöveg. Amikor szembesítettem, akkor törölte a profilját, de azt mondja, hogy ő csak barátkozik, és amikor az exével volt, már akkor is fent volt.

Eltelt pár hónap, tegnap újra odatévedtem a mailfiókjába... és regisztrált három másik oldalra, azalatt a pár nap alatt, amit nem együtt töltöttünk...mert egyébként gyakorlatilag együtt élünk...

Nekem nagyon fáj a dolog, főleg, hogy újra ez van...



2015. dec. 14. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én is azonnal dobnám a srácot.

27N

2015. dec. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én emiatt dobtam azon nyomban a volt barátomat. Igaz, nem láttam hogy beszélt volna bárkivel is, de megláttam hogy fent van és amikor nem tudott normális választ adni rá, hogy mégis mit keres ott (ahogy a fiúk többsége képtelen normális választ adni), szakítottam vele. Nekem ez nem fér bele egyáltalán, hogy ott vagyunk egymásnak és ő más lányoknak írogat, hogy "csak úgy ismerkedjen". Mégis minek akar ismerkedni, ha ott vagyok én neki?! Nyilván azért, mert nem elég neki a kapcsolatunk. Akkor meg viszlát.
2015. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy , fiatal kapcsolatban itt nincs is kérdés...
2015. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 3 lehetőséget látok ebben, de mindegyik összefügg azzal, hogy a barátod valami másra (nem feltétlenül VALAKI másra!) vágyik.

1. Hiányolja a lelki támaszt. Szüksége van arra, hogy emberek vegyék körül, hogy beszélgethessen, meghallgassák, és tőled úgy érzi, ezt nem teljesen kapja meg, és talán más meg tudja adni neki. Megoldás: beszélgetés, beszélgetés, beszélgetés, társasági helyekre járás, barátokkal találkozás, sok-sok közös izgalom kreálása!

2. Hiányolja a testiséget. Azt hiszem, erről nem érdemes többet írni, mert tudod, miről van szó:) A pasiknál nagyon fontos, hogy mindenről tudjatok beszélni ezzel kapcsolatban. Lehet, hogy nem mer valamit elmondani, hogy neki többször lenne rá igénye, vagy esetleg máshogy, újdonságokat próbálna ki, stb. Perzseld fel!:)

3. Nem áll azon az érettségi szinten, hogy tudjon értékelni egy barátnőt. Ha mélyen magadba nézel és elemzed a kapcsolatot, majd arra jutsz, hogy tényleg MINDEN klappol, és ennél jobb nem lehetne, mégis ilyeneket tesz: akkor dobd. Felesleges érzelmileg éretlen pasival lenned, nem az ő hibája, egyszerűen nem tart ott még, mint te. Ez nem korfüggő! Talán később megkomolyodik, de vannak, akik soha.

Minden esetre beszélgess el vele őszintén, van-e valami, amire szüksége lenne lelkileg és testileg egyaránt, igényel-e valami változást. Kérdezd meg tőle, hogy mit vár a társkeresős nőktől, mert te is biztosan meg tudod adni neki.

2015. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló,

Köszönöm a támogatást, örülök, hogy nem csak én nem látom fekete-fehérnek a szitut.

Hiszem, hogy van megoldás, és nyilván nem hibáztathatom kizárólag őt a szitu miatt.

Át fogom vele beszélni még egyszer a dolgot, remélem, lesz megoldás...

2015. dec. 16. 10:03
 16/16 anonim ***** válasza:
Van hasonló cipőben járó barátnőm, náluk ez már visszatérő probléma. A barátod keresgél valamiért, ez sajnos nyilvánvaló. Ki kell deríteni, mi hiányzik neki. Viszont, ha ad is értelmes választ, ettől még nem biztos, hogy felhagy a dologgal a jövőben.
2020. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!