Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy lány ezt tenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány ezt tenné veletek, beszélnétek még vele? Ld lent

Figyelt kérdés
ha inkább ő szakított volna veletek,, aztán megszakította volna veletek a kapcsolatot, de utána megint elkezdenétek beszélni? én ezt tettem egy fiúval, de ennek ellenére még mindig keres, mi lehet az oka? én lény 19 ő f20
2010. márc. 23. 13:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bár azt mondja nem érdeklik ezek a dolgok, mégis van, hogy bunkó, és azt mondta azért bunkó, mert én is az voltam vele, volt, hogy lányokról mesélt, kb csak tőlem kérdezett, de egyikkel sem jött végül össze.
2010. márc. 23. 13:23
 2/16 anonim ***** válasza:
Amennyiben szerelmes lennék a lányba akkor IGEN. Ehhez nagyon de nagyon szerelmesnek kell lenni, hisz nem könnyű feladat feladni a férfibüszkeségünket.
2010. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mármint mi számít büszkeségnek? az, hogy én voltam bunkó vele, de ennek ellenére kb mindig ő keres?
2010. márc. 23. 13:29
 4/16 A kérdező kommentje:
pl msmen is csak ő ír rám kb
2010. márc. 23. 13:30
 5/16 anonim ***** válasza:

biztos, hogy elzavarnám!

29/F


U.I. gondolom a lény = lány ?! én lény 19 ő f20 :D

2010. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát ha te mondjuk velem szakítanál utána pedig felszívódnál akkor én tuti nem állnék veled szóba többet csak max köszönés szintjéig.DE ha ő ennek ellenére keresi a társaságod akkor még mindig bejösz neki.nem voltál elég egyértelmű vele szerintem...
2010. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

pontosan!

Hiszen ezáltal adott esetben le kell nyelnem a "békát", le kell küzdenem a sérelmeimet, és minden büszkeségem feladva

"meghunyászkodok" adott esetben előtted, noha te bunkó voltál velem és nem tiszteltél/szerettél engem én ennek ellenére mégis mindent félretéve kereslek téged, mert szeretlek, mert fontos vagy. Ha nem így lenne akkor levonnám a konzekvenciát és soha többé nem keresnélek, mert nem jelentesz semmit és más csaj után néznék.

Szóval szerelmes beléd a srác.

2010. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mindenesetre neked is jelent valamit a srác, különben nem tetted volna fel ezt a kérdést sem, hanem kíméletlenül lesz@rnád a keresését és soha nem állnál vele szóba.

Ha valaki nem érdekel, akkor az nem létezik számomra, mindegy él-e vagy meghal, hogy keres-e vagy sem, mert számomra ő NEM LÉTEZIK. Számodra viszont annál inkább:)))

2010. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen szeretem...de annak ellenére, hogy keres nem szeretne találkozni velem, mert szerinte nem lenne valami jó 5let...:( nemrég kezdtünk el újra beszélni, azok után, hogy eltűntem az életéből, lehet először vissza kéne teljesen nyernem a bizalmát megint? amúgy azt mondja, hogy már egyáltalán nem érdekli a bunkóságom, túltette magát rajta, leszarja
2010. márc. 23. 14:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor valóban jól gondoltam és a srác nagyon de nagyon szerelmes beléd és szerencsére nem viszonzatlanul:))

Igen, először teljes mértékben vissza kellene nyerned a bizalmát és utána minden okés. Mindenesetre, ha minden klappol ez egy szép kapcsolat kezdete lehet elvégre mindketten tanultatok az esetből. A fiú pedig nagyon szeret, ilyen sem érez minden lány iránt az ember, hogy feladja a büszkeségét. Szóval ( tudom valaki szerint ez papucs dolog) az igaz szerelem már csak ilyen.

Sok boldogságot és a jövőben jobban becsüld meg a srácot, nem semmi amit érted megtett.

2010. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!