Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, volt már olyan, hogy a párotok nélkül akartatok menni egy szilveszteri buliba? Úgy, hogy közben tudtátok, hogy neki nincs programja estére?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt a barátommal még nem ismerem a barátait igazán, mert nem nagyon volt alkalma bemutatni nekik, kevés időt tud velük tölteni. Viszont megbeszélték, hogy a szilvesztert együtt töltik, de a barátom meg se kérdezte, hogy mennék-e én is. Pedig nekem nincs semmi külön programom, a barátaim sajnos külföldön lesznek és nem tudok velük menni. :/ Azt szerettem volna, ha együtt töltjük, vagy legalább elvisz magával. Persze megértem, hogy nélkülem is szeretne kis időt velük tölteni, de kicsit rosszulesik. :/

Veletek volt már hasonló? Mit tettetek? 20/L



2015. dec. 15. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem szép, hogy szilveszterkor nem akar elvinni, ez nem egy hétvégi pasis buli. Én megbántódnék. 24N
2015. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima hétvégi buli külön oké, de pont szilveszterkor direkt különbulit szervezni, tudva azt, hogy te közben otthon egyedül gubbasztasz... nem vesz téged komolyan a barátod, nagyon nem.
2015. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor külön akar bulizni? Akkor kuka, aztán akkor bulizik, mikor akar.
2015. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak ismerkedési fázisban vagyok egy lánnyal, de alap volt, hogy meghívtam a szilveszteri bulinkba (szintén haverokkal szervezett házibuli).
2015. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjen. Vissza se jöjjön.
2015. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne barátnőm biztos elhívnám. Biztos nem szégyellném, hogy ott lenne velem. Örülnék neki.
2015. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

itt tuti valami gáz van... én nagyon megbántódnék, elgondolkoznék, hogy mit is akar még tőlem.

23n

2015. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!