Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm előttem flörtöl más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm előttem flörtöl más pasikkal. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Barátnőm haveri körében rengeteg pasi van, és ha együtt elmegyünk valahová, nyíltan flörtöl velük előttem. Persze ő azt mondja ez nem flört, csak viccelődés, de szerintem ez már túlmegy azon. Például többen rendszeresen cicának szólítják, és viccelődnek a szexuális életünkkel. Pl múltkor is megkérdezték, használtuk-e már a bilincset, amit még régebben kapott. Barátnőm pedig csak nevet ezeken, abszolút nem zavarja a dolog. Azt mondja ez teljesen ártatlan, és mindig is így volt a haverokkal.

Szerintetek ez normális? Tényleg én reagálom túl?



2015. dec. 15. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gáz. Keverj le nekik egy büdös nagy pofon, ha elkezdenek cicázni.
2015. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőd nem tisztel teged, es meg merem kockáztatni, hogy nem szeret.
2015. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
A baráti viccelődés nálam máshol van, nekem ez már nem férne bele. Ha fontos lennél a barátnődnek, sem az orrod előtt sem a hátad mögött nem viselkedne így.
2015. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
A szexuális témákról poénkodás haverokkal szerintem abszolút belefér, a cicázás nekem sem tetszene.
2015. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Azért teszi, mert nem vársz el tőle mást. Az "ez tök ciki, ne csináld" nem elég neki ahhoz, hogy megrázza magát és normálisan viselkedjen. A "vagy elkezdesz felnőtt nőként viselkedni és tisztelni bennem a férfit, vagy hagyjuk abba, mert nekem ilyen kislányra nincs szükségem" lehet, hogy jobban működne.
2015. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek 4-es kommentelővel.
2015. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem, ez nem normális!

Elképzelhető az is, hogy valamelyik k...gatja pluszban melletted.

2015. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha a kérdezőnek is rendben lenne, nyilván nem merült volna fel ez a kérdés. Csakhogy itt nem ez az alapvető probléma, hanem hogy a barátnő nincs tekintettel arra, hogy a barátját (a kérdezőt) ez zavarja.
2015. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint az exem. Én baromi nehezen viseltem, előttem egy idő után nem flörtölt senkivel mert szóltam neki ,h zavar...az ,h a hátam mögött miket csinált meg jobb ha nem tudom!
2015. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pofátlan parasztok,de a barátnőd sem jobb...
2015. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!