Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt volna már nála?

Figyelt kérdés

Azt érzem a barátnőmön, hogy csak azért van velem, mert biztonságot és vigaszt nyújtok neki. Már elvenni se tudom a figyelmét a gondokról se magammal se szexel legalább arra az 1 órára.

Előző kapcsolata után egy idősebb férfival tette magát túl az egészen azzal a címszóval, hogy az segített neki, szóval a szex megoldás volt akkor, ahogy én értelmeztem.

Viszont most lassan 1 hete nincs köztünk semmi még csak 1 normális csók se.. Jelen esetben az a probléma, hogy a dédije kutyáját el kell altatni (utóbbi 1 évben 2x látta szóval nem értem a logikát, ha fontos volt neki miért nem foglalkozott vele) ezért full nem foglalkozik semmivel se, csak a munkával meg az egyik kolléganőjével aki kutyás..

Viszont volt olyan is 2 hónapja, hogy szervezett iskolaibált és szex közben előjött 1 ehhez kapcsolódó kérdéssel és teljesen elvette a kedvemet, hogy még amikor teljes mértékben csak magunkal kéne foglalkozni, akkor se azzal törődik és így én teljesen elvesztettem mindent, hogy már egyáltalán nem vonzódik hozzám és semmi sem olyan mint amilyen volt, csak velem van, mert bennem bízik aki mindig mellette áll.. :(

21 évesek vagyunk.



2015. dec. 16. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltál már vele beszélni erről?
2015. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ezek csak indokok, és valami más a gond.
2015. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!