Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy tényleg bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy tényleg bunkó?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a névnapom. A baràtommal úgy volt, hogy találkozunk, mielőtt elutazik dolgozni. Délután hivott, hogy előbb indulnak, így korán lefekszik, hogy fel tudjon kelni hajnalban és le tudjon vezetni Németországba, nem találkozunk. Tudom, hogy ez csak egy névnap, de én este 7-re értem haza, és ha nem is köszönt el tőlem úgymond, annyit vártam volna, hogy itthagy egy csokor virágot pl a kapunkban vagy bármi.
2015. dec. 16. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
ez most vicc ugye? ennyire ne legyel mar kiralykisasszony, mert az ilyet a pasik nem sokaig birjak
2015. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Igen, túlreagáltad ezer százalék. És mi van, hogy ha nem kapsz ajándékot? Akkor el fogod hagyni őt? Most te azért vagy dühös, mert nem kaptál tőle ajándékot? De egy egoista lány vagy, már bocs, mi az, hogy elvársz valamit??

Esetleg szeretted volna!! Vegyél egy kicsit vissza ebből az önző viselkedésedből!

2015. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem, az a bajom, hogy azt se mondta, hogy boldog névnapot.
2015. dec. 16. 21:19
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Most muszáj magadat leégetned a butaságoddal, hogy megmagyarázod a saját h..lyeségedet?

Ezt írtad:


"annyit vártam volna, hogy itthagy egy csokor virágot pl a kapunkban vagy bármi."


Ebből egy szó sem esik arról, hogy te csak annyit vártál volna, hogy annyit mondjon, hogy boldog névnapot.

2015. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jogosan esett rosszul. A barátod volt inkább önző
2015. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
bolhából elefántot .......
2015. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Nekem rosszul esett volna,nekem is volt hasonló.

Nagyon megvagyok lepődve a válaszokon....

2015. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

2-es:

Te semmit nem vársz el a kapcsolatodba talán?Kötve hiszem....

2015. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem fontosabb hogy kipihenve vezessen,épségben hazaérjen...honnan tudod hogy nem fog meglepni valamivel?

De mi se tartunk névnapot,felesleges pénzkidobás,virágot meg ültettem magamnak,majd tapasztalsz..gondolom még friss a dolog.

2015. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkó.
2015. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!