Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mik azok a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik azok a párkapcsolati okosságok, amit baromságnak tartotok?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok,amit többször is hallotattok már,de egyszerűen nem tudtok vele egyetérteni.Van ilyen?
2015. dec. 18. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ellentétek vonzzák egymást... Baromság, az egyik legnagyobb.
2015. dec. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fish1 ***** válasza:
46%

"Te vagy az életem értelme!" - ez az egyik, amitől falra mászok. Miért, a kapcsolat előtt nem voltak életcéljai, meg értelme az életnek, és a kapcsolat után se lesznek?


A másik: kivagyok ettől a "nem működik vagy működik a kémia" dologtól.

:)

Nekem ezek.

2015. dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

" "nem működik vagy működik a kémia"


Pedig ez így van.

Hiába tökéletes valaki a számomra minden apró részletet nézve, ha összességében nem érzek vonzalmat iránta.

2015. dec. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Jóasszony szoknyája mindent eltakar"

Nem biztos, hogy pontosan így van de a lényeg szerintem érthető. Sajnos még mindíg hallom pár pasitól pedig Bp-n élek nem falun.

Szerintem marhaság és rohadt igazságtalan is.


"Ellentétek vonzák egymást"

Rövid távon talán, de hosszún nem működik.

2015. dec. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Majd ha megszületik a gyerek, megváltozik."
2015. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 ha nem érzel vonzalmat iránta, akkor hogy lehet tökéletes minden részében?


WTF? O.o

2015. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a legtöbb általános szabály ilyen. :D
2015. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fish1 ***** válasza:
#3, #6: a vonzalommal egyetértek, nem ez a problémám. Hanem amikor erre a "kémia" szót használják. Nem tudom miért, de engem irritál.
2015. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobban az irritál, amikorr lehülyézik azt, akinek van elképzelése arról, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkező párt szeretne, merhogy majd lehet beleszeret egy olyanba, aki semmiben nem olyan. Na ez baromság.
2015. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!