Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a páromtól. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a páromtól. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy 2,5 éve vagyunk együtt, együtt is elünk már másfél éve. Én 26 éves vagyok, ő 33. Mielőtt megismerkedtünk, a párom nagyon ivott. Az apja megtanította kocsmázni már elég fiatalon. Mióta együtt vagyunk, nem iszik úgy, de azért néhány alkalom előfordult már, hogy mocskosul berúgott. Párszor kocsmázni ment, meg egyszer családi körben. Amikor nagyon berúgik, pálinkázik, vagy bármi töményet iszik, agresszív lesz. Egy alkalommal nagyon összevesztünk miután ő szó nelkül lelépett itthonról és jó pár óra múlva én találtam meg a szomszéd alja kocsmában kotta részegen. Kérdeztem, hogy mi a fenét csinál és nekem állt. Meg ugyan nem ütött, de megijedtem, hogy meg fog. Meg mások is, mert egy-két hapsi odaállt egyből közénk mikor látták, hogy csavarni kezdi a karom, meg lökdös kifele. Utána én hazamentem és otthon rettegtem konkrétan, hogy mikor jön haza, meg milyen állapotba, nehogy megverjen. Aztán végülis nem történt baj. Egy ismerősöm is ott volt akkor este a kocsmába és utólag elmondta, hogy a párom keményre itta magát és ment kötözködni mindenkivel ott, pedig nem is ismert nagyon senkit. Ez már kb 1 éve volt, de nem felejtettem el. Másik alkalomkor is hülyére itta magát, egy családi összeröffenésen. Akkor egyik pillanatban ölelgetett, meg szerelmes volt, másik percbe szorongatta a karom és úgy nézett rám, mintha gyűlölne. A nővére (akivel amúgy tök jó a viszonyom) próbálta leállítani, de neki se nagyon sikerült. Akkor is féltem tőle, hogy nehogy megüssön. Most nem rég meg volt egy olyan alkalom, hogy hetelni ment dolgozni, este beszéltünk telefonon és olyan közepesen ittas volt a hangja. Kérdeztem miért ivott és olyan hülyének nézett, hogy huszadszorra is belehazudott a telefonba, hogy dehogyis ivott ő, csak fáradt. De pedig ittas volt, nem vagyok ennyire hülye. De ez nagyon gáz volt, hogy letagadta. Másnap józanul bevallotta, hogy azért ivott, mert a munkatarsai baszogatták, hogy igyon, mivel pár napja volt a születésnapja. Amúgy türelmes ember, meg mindig kedveskedik virággal, szó nélkül segít a házimunkába, sokszor beküld a szobába pihenni, hogy majd ő megfőz, meg ilyenek. De ha valamin összeveszünk, akkor egyből idegbeteg lesz, hozzám vágja a takarót vagy párnát, azt mondja takarodjak a p.i.c.sába. Vagy ha veszekedéskor külön szobába vonulok, mindig bejön és pofázik, leszorítja a kezem, hogy márpedig odafigyelek. És tök sokszor olyan hülyeségeket magyaráz, amivel tök nem értek egyet, csak elkezdek úgy tenni, mintha érdekelne,meg igazat adok neki, csak hagyjon már békén. Belül meg azt érzem, hogy szétrobbanok és ha lenne hova menjek, már itt is hagytam volna. Nem ütött meg konkrétan soha, de van benne valami elfojtott agresszió és félek ha egyszer odáig fajul a dolog és megüt, vagy megver, akkor ott derékba törik tényleg minden és soha nem tudnék megbocsájtani. Találkozott már valaki hasonló beállítottságú emberrel? szivem mélyén lépnék, és úgy érzem szabadulni kéne tőle.
2015. dec. 18. 08:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

"Találkozott már valaki hasonló beállítottságú emberrel? szivem mélyén lépnék, és úgy érzem szabadulni kéne tőle."


Igen, nagyon sok ilyen gyava not ismerek.

2015. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze nyilván hagynom kéne, hogy agressziv legyen velem, nem? inkabb maradtal volna csöndbe :)
2015. dec. 18. 08:53
 3/19 anonim ***** válasza:
Felreertettel. Azert vagy gyava mert nem mered elhagyni.
2015. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja, így oké! tényleg nem jól értettem...... :( bocsi
2015. dec. 18. 09:04
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem a mostohaapám volt ilyen.

Először a kutyákon élte ki magát, kitalált okkal partvissal verte őket (én meg közéjük ugrottam), így én is kaptam.

Majd jöttek a gyerekek (mi)... Majd az anyám.

A szoba nem lehetett zárva, mert betörte dühöngve.

Ez onnan indult, amit te meséltél.

2015. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Haaajjjj.....Istenem.....(sóhaj)
2015. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nők és a logika 2352352356. rész.


Mit vársz el? Szerintünk mi? Egy idegronccsal élsz együtt, csoda, hogy még nem ütött meg, te meg már kezdesz félni, de nem tudod mit tegyél = nem akarsz tenni semmit.


Úgy döntöttél, hogy vele leszel együtt, annak ellenére, hogy iszákos volt, meg sokszor agresszív. Most azt várod el, hogy mondjuk azt, hogy majd megjavul, és tarts ki? Vagy azt, hogy hagyd el?


Nem ismeretlen már szerintem senkinek az, amikor egy nőt akár meg is vernek, de a nő marad a férfival. Úgy döntöttél, hogy vele maradtál, hát akkor viseld el ezeket a dolgokat.

2015. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szép emlékeket őrizgetsz magadban a "párodról".


Szarakodj csak, totojázz, szülj 3 gyereket és végleg bezárul az életed. Magadtól ezt nem látod át?

2015. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen úgyis két választásod van.

1. Hagyod hogy ez menjen tovább és előbb-utóbb megüt.

2. Vagy beszélsz vele és vagy változtat a dolgon vagy elhagyod.

2015. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hagyd el. Ez az ember alkoholista, agresszor. Idővel csak rosszabb lesz. Addig lépj, míg fiatal vagy és gyerek sincs! Sokkal rosszabb lenne 30 felett, egyedülálló anyukaként végezni...nem?
2015. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!