Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit aki nagyon fontos neked?

Figyelt kérdés
jo baratok vagyunk s meg egy suliba is jarunk...csak en belezugtam,de o mast szeret...hagyam tonkre menni a baratsagot??sokat veszekedunk mostanaban,inkabb azert mert feltekeny vagyok...o errol nem tud semmit
2010. márc. 23. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
megbeszélni.. majd időre támaszkodni
2010. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha most egy kicsit kerülöd a társaságát.Vagy mond el neki mit érzel,lehet, hogy összejöttök.
2010. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem lehet, hogy ő érzi is, hogy te már túlléptél gondolatban a barátságon. Szerintem hagyj még ennek időt, nem kell elfelejteni és azt sem, hogy tönkremenjen a barátság. Legyél mellette mindenben és érezni fogja, hogy rád mindig számíthat. A féltékenykedéssel fogod elijeszteni magadtól, mert ha neki valaki fontos és te esetleg rosszat mondasz rá, vagy azt látja, hogy nem örülsz az ő boldogságának, akkor egy idő után hanyagolni fog teljesen jogosan. Kicsit próbálj az ő fejével is gondolkodni, fordított esetben te mit tennél. Én ezt saját tapasztalatból mondom, sajnos velem ez történt, régi barátság ment át szerelembe. A srác már annyira féltékeny volt minden fiúra, aki körülöttem volt, hogy egy félresikerült estén majdnem verekedés lett a vége. Ennek jó fél éve, azóta nem beszélünk, nem keressük egymást és én úgy érzem, hogy ez a barátság soha nem is volt őszinte, pedig olyanok voltunk szinte mint a testvérek.
2010. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, ha minden nap találkoztok. Szóval mivel írtad, hogy mást szeret, én nem bíztatnálak arra, hogy mégis próbákozz, hátha... Foglald el magad másokkal.. Nekm mindig csak úgy ment, ha kiiktattam az életemből az illetőt :(
2010. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14.07-nek írnám, hogy szerintem ez a probléma megoldásának a legkönnyebbike. Értékes emberi kapcsolatokat nem kéne egyik napról a másikra eldobni a szerelemért. A szerelem elmúlik, ha nem most, akkor 1 hónap, 2 hónap, legyen 1 év. De ha két ember ilyen jól megérti egymást és barátok - pedig a barátság az én értékrendemben nagy szó -, akkor nem szabad ennyivel elintézni. Lehet ritkítani a találkozásokat, amíg az egyiknek ez még fáj, de idő kérdése és minden rendbe fog jönni.
2010. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16:45ösnek.

Sajnos, én nem hiszek a fiú-lány barátságban.

Az én életemben még nem történt velem olyan, hogy tökéletes, tiszta barátság legyen köztem és egy fiú között HOSSZÚTÁVON! Egyszerűen valaki mindig többet akar előbb-utóbb, és ha elutasítják, szenved, és féltékenykedik, és máris hol a barátság... A legritkább esetekben sikerül egy ilyet kiheverni úgy hogy barátok maradjanak. Ráadásul a másik felet megrémisztheti hogy a barátja többet akar tőle... Nem, sajnos én nem hiszek ebben. Mondhatod, hogy ez az én lelki szegénységem.. De akkor is,a férfi meg a nő nem barátságra lett kitalálva.

2010. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17.46-nak: én hiszek a fiú-lány barátságban, szerintem a fizikai vonzalom nem törvényszerű, hogy előjön, de neked is igazad van sokmindenben.
2010. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!